• Fashion News  • Kolumbijská designérka Johanna Ortiz přináší exotickou pre-kolekci pro H&M

Kolumbijská designérka Johanna Ortiz přináší exotickou pre-kolekci pro H&M

Nadcházející sezona bude pestrá a plná nových trendů, které budou pro všechny módní nadšence neodolatelným inspiračním zdrojem. Jeden z nejhlavnějších trendů bude obsahovat pestrobarevnou paletu a exotické vzory odkazující na krásu divočiny. H&M přináší ženskou kolekci šatů, která vznikla v exkluzivní kolaboraci se známou kolumbijskou návrhářkou Johannou Ortiz a tomuto trendu jde celá kolekce naproti.

Pre-kolekce přináší čtyři velmi ženské šaty, které jsou synonymem Johanniny nenucené estetiky: tunikové šaty, zavinovací šaty, mini šaty a vrstvené maxi šaty. V kolekci najdete čtyři exotické květinové vzory z archivu Johanny Ortiz – „Wild Roses“, „Orchid Paradise“, „Cacatua“ a “ Coquelicots“ – které se objevily v novém barevném provední – žluté, starorůžové, lesní zelené a kombinaci korálové s tmavě hnědou.

“Všechny potisky čerpají z mé posedlosti květinami, palmami a nádhernými barvami, kterými jsemobklopena pokaždé, když se podívám z okna po probuzení doma v Cali, v mé rodné Kolumbii. Vliv Latinské Ameriky a její jedinečná sváteční atmosféra je něco, co lze cítit v každém mém návrhu, takže jsem nadšená, že tolik žen na světě bude mít ve své skříni malý kousek Kolumbie díky spolupráci s H&M, “ říká Johanna Ortiz.

Jak je nosit?

Johanna doporučuje doplnit outfit jednoduchými sandálky, výraznými náušnicemi, proutěným košíkem, nebo typickou kolumbijskou kabelkou mochilou.

Čtyři šaty v exotické barevné paletě s květinovými potisky a půvabným střihy, které se staly synonymem pro značku Ortiz jsou právě nyní k dostání online. Rozšířená kolekce v exkluzivní kolaboraci s Johannou Ortiz bude k dostání v prodejnách a také online od 12. března 2020.

Zdroj fotografií: archiv značky H&M

Marketing manager