• Fashion News  • Limitovaná kolekce Converse a Tyler přichází s novou siluetou Gianno

Limitovaná kolekce Converse a Tyler přichází s novou siluetou Gianno

Základ šatníku si budete moci rozšířit o jedinečnou streetovou klasiku, která vás bude bavit dlouhou dobu. Converse společně s Tylerem představují absolutní a nečekanou novinku – novou Converse siluetu Gianno.  Při každém obutí ve vás vyvolají retro náladu svým nezaměnitelným designem z devadesátek.

S reinterpretací Converse One Star siluet začal rapper Tyler, The Creator už v roce 2017, kdy se na trhu objevila jeho první společná spolupráce s Converse s názvem Golf le Fleur*. Ta si prošla různými úpravami jak v Converse One Star, tak i v Chuck Taylor liniích.

Gianno je od základu jiná než jakékoli siluety v archivech Converse, je navržena od úplného základu společně s Tylerem. Inspirací jsou siluety devadesátých let, Tylerovo láska k BMX i jeho oblíbené treky v přírodě. Gianno skvěle mixuje Converse sportovní dědictví s Tylerovo tvůrčí osobností.

Tylerova limitka přetváří klasické Converse siluety a doplňuje je o nadčasový a originální kousek. Limitovaná kolekce Golf le Fleur* Gianno je dostupná ve třech barevných provedeních. Model obsahuje svítící reflexní prvky, se kterými se v davu, ani ve tmě neztratíte.

Kolekce Golf le Fleur* Gianno je dostupná exkluzivně ve Footshopu za cenu 3 490 Kč.

Zdroj fotografií: archiv značky Converse