• Beauty  • Lush tělové spreje

Lush tělové spreje

Lush přišel s novou kolekcí tělových sprejů ve stylových flakoncích a zajímavými vůněmi. Vánoce už jsou sice za námi, ale blíží se jaro, a tak byste si měly udělat radost těmito osvěžujícími a nádherně voňavými tělovými spreji! Však k obdarovávání sebe sama a nebo svých blízkých nepotřebujete jen jeden den v roce…

 

Lush je značka, která je v Čechách už velice dobře známá a oblíbená. Netestuje na zvířatech, na své výrobky používá přírodní materiály a extrakty z nejrůznějších bylinek. K tomu všemu všechny výrobky krásně voní, baví a obaly se dají recyklovat! Mimo mnoho limitek, které v obchodě najdete Lush přišel i s několika tělovými spreji, které jsou namíchané s delikátními esenciálními oleji.

Plum Rain – tělový sprej

Vychutnejte si šťavnatou vůni čerstvých švestek a mandarinek, která oživí vaše smysly. Nastříkejte své tělo touto opojnou vůní a zastřete smysly všem, kteří se k vám byť jen na krůček přiblíží. Zakázané ovoce totiž chutná nejlépe!

Dirty – tělový sprej

Opojná kombinace osvěžující a povzbuzující máty, svůdného a tajemného santalového dřeva a bylinných esenciálních olejů. Nastříkejte se tímto energizujícím tělovým sprejem a vkročte do nového dne svěží.

Rose Jam – tělový sprej

Sladké a romantické květinové potěšení. Silici z okvětních plátků růží z tureckého Seniru v kombinaci s geraniovou silicí projasňuje dotek sicilských citronů. Lehce nastříkejte na pokožku a oblečení a nechte květinovou vůni rozkvést na vašem těle.

 

Twilight – tělový sprej

Harmonická kombinace konejšivé levandule a tonky se svůdnou ylang ylang tvoří pohádkově sladkou vůni
s květinovými tóny. Nastříkejte tuto kouzelnou vůni na své tělo a vykouzlete si sladké spaní nebo nechte opojnou vůni okouzlit každého, kdo se k vám přiblíží.

Uptown Funk – tělový sprej

Zastavte se na chvíli a vychutnejte si opojnou vůni bergamotu, sicilského citronu a neroli, která vás vtáhne do zcela jiného světa. Tato vůně se stane vaší favorizovanou a jakmile ji vyzkoušíte, už nebudete chtít jinou. Nevěříte nám? Vyzkoušejte tento sprej!

 

Máte vybraný ten svůj? Svého favorita můžete zakoupit i online na eshopu cz.lush.com

 

Zdroje: 1