• Styling  • Módní batohy a kabelky: Must-have kousky v nové sezoně

Módní batohy a kabelky: Must-have kousky v nové sezoně

Doplňky jsou při sestavování outfitu třešničkou na dortu. Kabelky, šperky, ladící boty. Tím vším může Váš look dostat jiné rozměry. A správně zvolenými trendy kousky vylepšíte outfit jedna báseň. Pojďme se společně podívat, které kabelky a batohy letošní sezonu pofrčí a jsou za nás must-have!

Kabelky, se kterými letos zazáříte

Trendy se každoročně mění, a to i u kabelek. V letošních kolekcích se objevují nejvíce strukturované, prošívané nebo řasené kabelky, a vidět je můžeme jak ve velkých, tak i malých velikostech. Retro kousky se vrací do módy a nebude tomu jinak ani u doplňků.Proto dalším trendy kouskem jsou kabelky, které si pamatují i naše maminky a babičky. Už v létě se tento typ stal velice oblíbeným. Nic nepokazíte tedy tím, pokud svůj look doplníte o menší kabelku s krátkým uchem.

Velkým trendem se staly i kabelky z plyše. Jelikož se letos módní průmysl opět chytil hesla „pohodlnost nadevše“, promítlo se to i na doplňcích – čím víc podtrhnout toto heslo než právě příjemným plyšem.

Tvarově jsou pak nejvíce oblíbené klasické obdélníkové kabelky. Kromě těchto se v obchodem objevují například i módní vaky nebo tzv. listonošky. Naším tipem, čím ozvlášnit tyto obyčejně neobyčejné kabelky jsou vyměnitelné, vzorované popruhy. Můžete tak libovolně střídat vzhled vaší kabelky.

Módní batohy

Batohy se nenosí pouze na výlety či do školy/práce. Staly se oblíbenými i v elegantní verzi, které vynosíte k šatům či sukni. V posledních pár letech se dostaly do popředí menší módní batohy. U některých se pak dá využít i popruh crossbody, kdy si z batohu lehce vytvoříte menší kabelku na doklady.

I u batohů se zakládá na detailech. Jsou častokrát doplněny o ozdobné aplikace, které mu dodávají kousek luxusu. A stejně jako u kabelek se letos vsází na koženkový materiál, strukturovaný nebo prošívaný vzhled.

Pro sportovní nadšence nesmí ale v obchodech chybět ani plátěné, městské batohy. I zde si ale výrobci zakládají na detailech, aby se nejednalo o nudu.