• Styling  • Módní Vánoce: Jaký outfit zvolit ke štědrovečerní tabuli?

Módní Vánoce: Jaký outfit zvolit ke štědrovečerní tabuli?

Potřebujete poradit, jaký outfit se hodí ke štědrovečerní tabuli, nebo zda se váš vybraný look hodí na tento významný svátek? Ukážeme vám pár tipů, jak dobře nakombinovat oblečení, a to včetně šperků a doplňků.

Než začnete šílet, že nemáte na Vánoce co na sebe, pečlivě si prohledejte celý šatník. Uvidíte, že alespoň jedny padnoucí šaty, kalhoty nebo elegantní top najdete. Pokud ne, pak už jen stačí zaběhnout do obchodu, kde již jsou v plném proudu předvánoční slevy, tak proč toho přeci nevyužít.

Jestliže ve skříni narazíte na klasické kalhoty, pořiďte si k nim jednoduchou halenku, kterou v příštím roce unosíte. Nebojte se topů s krajkou, metalických odlesků ani decentních výstřihů, ve kterých vynikne šperk.

V případě, že vám žádné elegantní kalhoty v šatníku nesedí, vyberte si top, který si chcete na štědrovečerní večeři obléknout, a k němu si můžete pořídit například áčkovou sukni ke kolenům. Vedle nešlápnete ani přesně sedícím kostýmkem či volným overalem. Důležité je, abyste se cítily pohodlně a nikde vás nic neškrtilo.

Pokud máte rády potisky na oblečení, pak si je můžete s klidem dopřát. Velmi oblíbené, hlavně v tomto období, jsou sněhové vločky, soby, kostkový i puntíkovaný vzor.

Jaké zvolit šperky a doplňky?

Šperky vždy volte až jako poslední. Měly by se hodit k outfitu a mohou být klidně i trochu výstřednější. Dnes dokonce seženete třeba náušnice s vánočním motivem, což vůbec není na škodu. Dobré jsou také různé mašle a podobně. Jednobarevné delší triko nebo svetr můžete zas vhodně doplnit o pásek, který je ve stejné či podobné barvě jako kalhoty, sukně nebo silonové punčocháče.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7