• Fashion News  • Mondaily: Andrea Běhounková a Jan Králíček končí ve Vogue

Mondaily: Andrea Běhounková a Jan Králíček končí ve Vogue

Andrea Běhounková a Jan Králíček po pětiletém působení v česko-slovenské edici Vogue končí. Katy Perry představila svou již druhou kolekci ve spolupráci s ABOUT YOU. Prada otevřela svou kavárnu v obchodním domě Harrods.

Andrea Běhounková a Jan Králíček končí ve Vogue

Andrea Běhounková, která byla šéfredaktorkou v česko-slovenské edici Vogue od března 2018, ke konci května ukončí své působení. V redakci také končí po pětiletém působení kreativní a módní ředitel Jan Králíček. Kdo nahradí tyto dvě pozice je zatím neznámé.

Šéfredaktorkou české Vogue bude Běhounková — Médiář

Katy Perry ve spolupráci s ABOUT YOU uvedli další společnou kolekci

29. března uvedla ABOUT YOU a popová ikona Katy Perry na trh svou druhou společnou kolekci. Outfity pro nadcházející sezónu se vyznačují poutavými barvami a vzory a jsou inspirovány retro atmosférou 60. a 70. let. Výsledkem kombinace výrazných vintage potisků a abstraktních květinových motivů je kolekce se 76 produkty, které jsou stejně pestré a různorodé jako osobnost Katy. Tyto nové kousky jsou k dostání ve všech 26 online obchodech ABOUT YOU – včetně možnosti doručení po celém světě.

Prada otevřela svou vlastní kavárnu

V obchodním domě Harrods se v pátek otevřela kavárna pro milovníky značky Prada. Stěny, stropy, sametové pohovky a křesla jsou jemně zbarveny ikonickou šalvějově zelenou barvou značky a černobílá kostkovaná podlaha má napodobovat podlahu historického butiku Prada na Corso Vittorio Emanuele II v Miláně. V kavárně si vychutnáte nejen ranní snídani, ale také večerní koktejl.

A Prada cafe is opening in Harrods | Evening Standard

Foto: archiv značek