• Gastro  • Viva la Espaňa aneb španělský večer u vás doma hravě a rychle!

Viva la Espaňa aneb španělský večer u vás doma hravě a rychle!

Přemýšlíte, jak oživit tradiční večer s kamarádkou nebo jak překvapit svou drahou polovičku, avšak nápady vám pomalu, ale jistě docházejí? Inspirujte se ve slunném Španělsku! Zoufat si, že na dovolenou u moře aktuálně nemáte, netřeba! Jsou tu španělské tapas boxy, díky kterým si navodíte tu pravou dovolenkovou atmosféru u vás doma snadno a rychle…

Španělé si prostě bezpochyby umí užívat života. Není divu, vzhledem ke všem těm svátkům a fiestám, které se u nich slaví. Kromě toho jsou velmi družný národ, takže volná odpoledne a večery tráví na návštěvách… A tady nastává čas na zmíněné tapas neboli jednohubky. Ve Španělsku se podává klasika jamón, olivy, krevety, chorizo, fuet, ale také brambůrky, olivy a další pochutiny. K tomu patří samozřejmě prosecco, víno, Sangria či pivo. Kam ale u nás vyrazit pro ty nejlepší dobroty, a přesto nemuset trávit jejich sháněním spoustu času? Máme pro vás úžasný tip. Prodejnu eDelikatesy, která má i svůj e-shop s doručením až k vám domů!

A bonus navíc… Abyste při vybírání dobrot z jejich velké nabídky neztratily nervy a spoustu času, mají pro vás praktické řešení! Předpřipravené tapas boxy se základními tapas. Vychytané tapas boxy pořídíte ZDE a aby toho nebylo málo, dopravu mají zdarma.

Takže až si budete chtít udělat příští pohodový večer s kámoškou či překvapit partnera, jsou eDelikatesy ta pravá volba. Tak viva la Espaňa!

Zdroje: pinterest, eDelikatesy.cz