• Fashion News  • MONDAILY: Dua Lipa nadchla novým módním Sitcomem

MONDAILY: Dua Lipa nadchla novým módním Sitcomem

Fashion weeks jsou v plném proudu a i když si na ten český musíme ještě dva týdny počkat, máme pro vás pár novinek na zkrácení dlouhé chvíle! Co třeba Sitcom?

Dua Lipa nadchla novým módním Sitcomem

Popová hvězda a jedna z nejvlivnějších současných influencerek vypráví příběh formou komedie inspirované 90. léty, ve kterém si láme hlavu s otázkou budící ze sna každého z nás: Co si vzít na sebe na večeři? Nebyla by to Dua, pokud by do něj spolu s magazínem Vogue a režisérem Bardia Zeinali nezahrnula výběr z nejnovějších kolekcí na podzim/zimu 2020, kde nechybí šaty od Marca Jacobse, Toma Forda nebo Eckhause Latty. Snad nezůstane jen u jednoho dílu!

Diane von Furstenberg získala pařížský Řád čestné legie od Christine Lagarde

Předsedkyně Evropské centrální banky Christine Lagarde předala návrhářce prestižní ocenění v podobě řádu čestné legie. Přirovnala ji zároveň ke Coco Chanel nebo Sonii Rykiel a dodala, že „její zavinovací šaty (Diane von Furstenberg navrhla první zavinovací šaty vůbec již v roce 1970 – pozn. Autorky) lahodí ženské postavě, aniž by ji jakkoli omezovaly. Při udílení nechyběli její přátelé, kolegové a rodina – mimo jiné například Jeff Bezos, Anna Wintour nebo Christian Louboutin.

Exkluzivní lokace pražského fashion weeku

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je již za dveřmi a jako každou sezónu, ani tentokrát nebudou chybět speciální lokace některých designérů. Konkrétně se jedná o Jana Černého, který se letos umístil ve Forbes žebříčku 30 pod 30 a pro svou přehlídku si vybral sportovní halu Slavia Praha. Vanda Janda zase přebírá žezlo po Zuzaně Kubíčkové a Liběně Rochové v hotelu Four Seasons Prague, kde předvede performance s tématem „čaj o páté“. Zuzana Kubíčková se tentokrát se svou doposud největší show přesune do multifunkčního sálu DOX+.