• Fashion News  • MONDAILY: Lednový italský Vogue bez fotografií

MONDAILY: Lednový italský Vogue bez fotografií

Italská mutace magazínu Vogue se tentokrát postavila za udržitelnost, když pro lednové vydání použila místo fotografií pouze ilustrace Herec Rami Malek v nové kampani Saint Lauren (bez ponožek) • Gigi Hadid a UNICEF spojili síly

Mondaily: Lednový italský Vogue bez fotografií

Italská mutace magazínu Vogue se tentokrát postavila za udržitelnost, když pro lednové vydání použila místo fotografií pouze ilustrace. Například pro nejobjemnější zářijové číslo je podle šéfredaktora Emanuela Farneti zapotřebí stopadesátičlenný tým, dvacet přeletů a nespočet jízd vlakem, čtyřicet aut a šedesát dodávek, světla zapnutá nepřetržitě deset hodin nebo tuny plastů k zabalení focených oděvů. Místo toho je k dispozici 8 různých obálek, na kterých ale jedno zůstává stejné – model od značky Gucci.

Herec Rami Malek v nové kampani Saint Lauren (bez ponožek)

Imitátor Freddieho Mercuryho Rami Malek se objevil v nejnovější kampani pro Saint Lauren a mimo jeho šarm zazářily na fotografiích i jeho holé kotníky. Jsme u zrodu nejnovějšího trendu pro rok 2020? To prozatím nevíme, ale vojenské bundičky, flitrové kalhoty nebo hedvábná bolera jimi určitě budou!

Gigi Hadid a UNICEF spojili síly

První návštěva afrického kontinentu spolu s organizací UNICEF zanechala v topmodelce Gigi Hadid hluboký zážitek, který se rozhodla předat dál na svých sociálních sítích. Spolu se svým nejlepším přítelem, umělcem Austynem Weinerem, se účastnili programů jako je WASH iniciativa, která má za cíl budovat latríny a stanice na mytí rukou. Střípky z její návštěvy si můžete prohlédnout na jejím instagramu.

Zdroje: 1, 2, 3,