• Fashion News  • MONDAILY: Normani první ambasadorkou Fenty x Savage

MONDAILY: Normani první ambasadorkou Fenty x Savage

Normani první ambasadorkou Fenty x Savage. Společnost Coty získala většinový podíl v Kylie Cosmetics. Značka Alpine Pro navrhla dresy pro olympiádu v Tokyu. Je tu další Mondaily!

Normani první ambasadorkou Fenty x Savage

Po show, kterou Rihanna předvedla září letošního roku se svou značkou spodního prádla Fenty x Savage, došlo konečně na výběr ambasadorky. Normani samozřejmě na mole nemohla chybět a vytvořila si tak se značkou silné pouto. „Miluji, jak díky této značce máme všechny příležitost se sexy a krásnou bez ohledu na typ postavy“, vyjádřila se Normani, která září zejména v červených kouscích z kolekce.

Společnost Coty získala většinový podíl v Kylie Cosmetics

Za 600 milionů dolarů pořídila společnost Coty, pod níž spadají beauty produkty značek jako Gucci, Chloé nebo Rimmel, většinový podíl v make-up značce Kylie Jenner – Kylie Cosmetics. Pokud hádáte, že jejich akci vyletěly směrem vzůru, tak se tak stalo o 4,9% na 12,49 dolarů za akcii. A není se čemu divit, Kylie Cosmetics byla již od uvedení naprostá bomba – nejprve pouze v online a nyní i v offline světě.

Značka Alpine Pro navrhla dresy pro olympiádu v Tokyu

A my jsme trochu zklamáni. Česká národní barva – bílá, je za nás krok správným směrem, ale střih a grafika lehce pokulhávají. A nezachrání to ani japonsky napsaná „Česká republika“. Tak snad budou aspoň pohodlná a pomohou našim sportovcům k cestě za zlatem. My jim držíme palce!

Zdroje: 1, 2, 3