• Fashion News  • Mondaily: PANDORA představuje kolekci Hra o trůny x PANDORA

Mondaily: PANDORA představuje kolekci Hra o trůny x PANDORA

Pandora představuje novou 12dílnou kolekci Hra o trůny x PANDORA, ve které reaguje na obrovskou poptávku fanoušků. Dvě oblíbené značky spolu vytvořily novou kapslovou kolekci Levi’s® x Crocs, která kombinuje pohodlnost a kvalitní design. Módní e-shop Answear.cz spouští v Česku projekt Wear & Share pro všechny, kterým záleží na stavu životního prostředí.

PANDORA představuje kolekci Hra o trůny x PANDORA

Uvedením 12dílné kolekce reaguje Pandora na obrovskou poptávku fanoušků a snaží se vytvořit novou platformu pro vyprávění příběhů pro své zákazníky. Tato kolekce, která je k dostání od 28. září, představuje nové techniky řemeslné práce šperkařského domu, které jsou všechny inspirovány ikonickou symbolikou z fantasy seriálu. Kolekce Game of Thrones x Pandora, která je oficiální spoluprací s Warner Bros. Discovery Global Consumer Products, oživuje slavný svět v podobě módních doplňků. Každý kousek z kolekce vypráví příběh a vyzývá své nositele, aby se vyjádřili prostřednictvím témat, která se objevují v seriálu.

Kreativní ředitelé společnosti Pandora, A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, se vyjádřili ke spolupráci: “Každý šperk z kolekce vypráví příběh a vrací vás k určitému momentu ze seriálu nebo k oblíbené postavě. Bylo pro nás důležité, aby představovaly symboly a znaky ze seriálu. Jejich příběhy ve vás mohou vyvolat pocit síly, pocit, že je možné cokoli.”

Levi’s® a Crocs spojily pohodlnost s kvalitním designem v nové kapslové kolekci

Skutečné ikony nepodléhají trendům a jsou nadčasové. Už od roku 1853 se Levi Strauss & Co. drží na špičce výrobců vysoce kvalitní džínoviny a je symbolem pro design, který se drží na vrcholu bez ohledu na období. Letos navíc Levi’s® oslavuje 150. výročí 501® džínů, jednoho z nejsilnějších stylů na celém světě. Jako součást tohoto výroční se Levi’s® spojil s globální značkou obuvi Crocs, která je známá svou výstředností, nikdy ale ne na úkor pohodlí. Tyto dvě oblíbené značky spolu vytvořily novou kapslovou kolekci Levi’s® x Crocs, která kombinuje pohodlnost a kvalitní design.

Answear.cz spouští projekt Wear&Share

Módní e-shop Answear.cz spouští v Česku projekt Wear & Share pro všechny, kterým záleží na stavu životního prostředí. Prostřednictvím kurýrní služby bude vybírat již nepotřebné oblečení a dávat mu šanci na delší život. Stačí vyplnit formulář na webu, čisté oblečení zabalit a odevzdat kurýrovi. Zapojením do projektu na podporu udržitelnosti v textilním průmyslu v České republice navíc podpoříte Nadaci Partnerství a její iniciativu Sázíme budoucnost na výsadbu stromů v Česku.

Foto: archiv značek