• Fashion News  • MONDAILY: SELENA GOMEZ CHYSTÁ VLASTNÍ BEAUTY ŘADU

MONDAILY: SELENA GOMEZ CHYSTÁ VLASTNÍ BEAUTY ŘADU

I když to není tak dávno, co jsme s Mondaily přišli, už jsme stihli mít několikrát déjà vu. Tak schválně, kdo přijde s vlastní beauty řadou za měsíc?

SELENA GOMEZ CHYSTÁ VLASTNÍ BEAUTY ŘADU

Minulý měsíc jsme oznamovali příchod nové kosmetické řady zpěvačky Lady Gaga, a máme tu další linii – tentokrát od Seleny Gomez. Informoval o tom deník Women’s Wear Daily, když Seleny produkční společnost July Moon Production podala žádost o zápis ochranné známky s názvem „Selena Gomez“, která obsáhne širokou škálu produktů od parfémů po dekorativní kosmetiku. Máme se na co těšit!

BOOHOO KUPUJE KAREN MILLEN A COAST

Fast-fashion e-shop BOOHOO, který funguje na principu prodeje levných kousků na základě instagramového feedu, získal minulý týden Karen Millen i Coast za 22 milionů dolarů a dostal se tímto do vedoucí pozice mezi novými hráči na online poli. Kdo ví, možná nám před očima roste další Zara nebo H&M.

NOVÝ DROP VALENTINO & UNDERCOVER

Valentino a Undercover vypustili minulý týden dvoje nové pánské „chunky sneakers“, které jsou třešničkou této FW19 kolaborace. Inspirací designérům byla sbírka Edgara Allana Poea a Bowieho „Space Oddity“, ze kterých vznikly kousky plné „goth“ grafik, která nesmí chybět ani v nejnovějším dropu. A Undercover se navíc podařilo otevřít první online store, takže můžete rovnou nakupovat!