• Fashion News  • MONDAILY: Značka & Other Stories vstupuje na český trh

MONDAILY: Značka & Other Stories vstupuje na český trh

Do Vánoc ještě nějaký ten čas zbývá, ale i tak se s vámi rádi podělíme o novinky, které vám s nimi mohou pomoct. Je tu totiž další Mondaily a s ním přísun novinek, které vaší peněžence tentokrát neprospějí!

Značka & Other Stories vstupuje na český trh

Nebudeme lhát, tuto novinku jsme v redakci oslavili. & Other Stories se díky konceptu tří ateliérů, které se nachází v Paříži, Stockholmu a Los Angeles, dokázal velmi rychle vyhoupnout na výslunní. Každý si tu totiž najde to své, navíc s nepřebernou inspirací looků a kombinací. A to není vše! Nabízí i vlastní Beauty řadu. Spuštění prozatím jen e-shopu je plánováno na čtvrtek 3. 10., takže pro letošek máme vánoční dárky vyřešené!

O modelovi z pařížského fashion weeku mluví celý módní svět

Kdo byl ten chlapec v černých kožených botách s ďábelským výrazem a zlověstnými kroky, kterými utkvěl v paměti všem přítomným na pařížském týdnu módy? Odpověď snadno dohledáte na sociálních sítích jako jedno z nejsdílenějších videí. Dvacetiletý německý model Leon Dame si strhl pozornost na sebe při uzavíraní přehlídky Maison Margiela. Za vznikem výrazné a nevšední choreografie stojí talentovaný choreograf Pat Boguslawski, který má za sebou spolupráce s těmi největšími hvězdami módní scény.

Sample SALE lokálního designu v prostoru LUV-1

Výprodej vzorků, starších kolekcí a modelů lokálních designérů, studentů a absolventů UMPRUM na jednom místě? V letenském prostoru LUV-1 se tento sen stane skutečností již 8. 10.! S kým si tam doplníme šatníky, pomůžeme lokálním designérům i životnímu prostředí?

Modelka a zpěvačka Ayesha Tan Jone předvedla svůj mini protest v rámci přehlídky pro Gucci

Milánský fashion week tentokrát vede v počtu překvapení ze všech přehlídkových metropolí. Hned za přehlídku Donattely Versace, která spolu s Jennifer Lopez vrátila život svým „jungle“ šatům z roku 2000, se zařadilo Gucci. V průběhu samotné show jedna z modelek – zpěvačka a umělkyně Ayesha Tan Jone, zvedla ruce, které nesly poselství ohledně mentálního zdraví „Mental Health is not Fashion“. A jakkoli to bylo překvapivé pro samotné hosty, nečekal to ani kreativní ředitel značky Gucci – Alessandro Michele. Toho ale, zdá se, Ayeshin mini protest nijak negativně nezasáhl, jelikož v aktuální kolekci představil sérii bílých uniforem symbolizujících restrikci jakéhokoli sebevyjádření.

Zdroj: 1, 2,