• Events  • Moschino ve spolupráci se značkou Mattel – Barbie Collection

Moschino ve spolupráci se značkou Mattel – Barbie Collection

Fanoušci Barbie z celého světa mohou být opravdu nadšeni! Značka MOSCHINO se spojila se značkou MATTEL kvůli nové kolekci Moschino Barbie Doll. Poslední kolekce Moschino Barbie bude představena 9. listopadu a zahrnuje nadčasovou kolekci oblečení a Moschino verzi nejznámější panenky na světě.

jeremy_scott_-_sq_2015

 

Kreativní ředitel MOSCHINO Jeremy Scott navrhl pro panenku Barbie tričko, prošívanou koženkovou bundu, úplet a pouzdrovou sukni, nezapomněl ani na doplňky jako náušnice, sluneční brýle, náhrdelníky, batůžky, kabelky, čepice a samozřejmě lodičky.

Kolekce bude zahrnovat i verzi Barbie šatníku v dospělé velikosti a dvě trička Moschino Barbie. Cenové rozpětí je od 225 $ (cca 5500 Kč ) za tričko až po 1595 $ (cca 39 340 Kč ) za koženou tašku přes rameno. Panenka Barbie Moschino se bude prodávat za 150 $ ( cca 3 700 Kč ) a k dispozici bude pouze na net-a-porter.com

Chtěl jsem přenést všechny prvky Moschino na Barbie, protože jsem udělal pravý opak při tvorbě kolekce Moschino pro jaro 2015, kdy jsem přenesl všechny prvky Barbie na Moschino,   řekl Scott. Naposledy Moschino otřáslo Barbie, nyní Barbie otřásá Moschinem.

Scott nazval panenku od Mattela múzou, kterou si můžete představit v jakémkoliv stylu a designu, a ona zároveň může dělat jakoukoli profesi, o které sníte.

Zdroj fotek: www.bustle.com