• Lifestyle  • Najděte si svou osobitou Signature vůni se svíčkami PartyLite

Najděte si svou osobitou Signature vůni se svíčkami PartyLite

Znáte svíčky značky PartyLite? Řeč je o mimořádně osobitých vůních, krásných designech a jedinečných nápadech. 

Právě nyní přišla značka se zcela novými vonnými kreacemi a celou řadou různých nových doplňků. Jedná se o inovativní řadu “Najdi si svou Signature vůni”, která zákazníkům umožňuje vytvořit si jejich vlastní jedinečnou vůni, a to kombinací 10 základních a 10 sezónních vůní

Více individuální, více exkluzivní a sofistikované vůně i design jednotlivých produktů vedou k lepším pracovním příležitostem. Proto PartyLite přichází s řadou novinek.

„S naším novým konceptem “Najděte si svou osobitou Signature vůni- Doma. V životě.”, nabízíme našim zákazníkům možnost vytvářet své vlastní osobité vůně pro jejich domov. Nejen, že jsme upravili náš “party koncept” tak, aby byl více vzrušující, více individuální a interaktivní, ale také jsme rozšířili naši pracovní strategii o fantastické pracovní příležitosti a pracovní místa pro naše konzultanty či pro nové uchazeče o zaměstnání,” vysvětluje Martin Köhler, prezident společnosti PartyLite.

Výsledkem každé prezentační party tak bude jedinečná vlastní vůně, která vyzdvihne individualitu a emoce daného hosta.

p4

Nabídka zajímavých svíček na trhu rok od roku roste, bývá těžké zaujmout zákazníka a proto značka PartyLite nabízí až 4 katalogy ročně. Sortiment se tedy změní za rok až 4x, což znamená mnoho sezónních vůní. Nechte se pohltit nádhernou vůní, krásným designem a originálními nápady a pořiďte si některou ze svíček domů i Vy.

Více informací naleznete na webových stránkách www.partylite.cz

Zdroj: 1