• Fashion News  • Navštivte tři české značky v novém showroomu na královských Vinohradech

Navštivte tři české značky v novém showroomu na královských Vinohradech

Pokud patříte mezi ty, kterým je blízký lokální produkt, kvalita a nápad měli byste rozhodně znát novou adresu nacházející se na pražských Vinohradech. Tři mladé české značky LIVE SWEATERS, Danny P. a Petra Györgyová – Prague Tailor spojily své síly a otevřeli nový showroom, kde najdete na jednom místě originální kousky, u kterých neodoláte pořídit si něco neotřelého, nového, co nemá nikdo jiný.

Nově otevřený showroom nacházející se na Londýnské 38 se stane vaší oblíbenou adresou. Osobní přístup od samotných tvůrců značek, ruční výroba a pokaždé, když otočíte materiálový štítek najdete na produktu ,,Made in Czech Republic“ vás přesvědčí o tom, že je to místo, kam se budete chtít vracet. Na jednom místě si budete moc vybrat svetry z merino vlny s originálním designem od značky Live Sweaters, pánské košile na míru od Petry Györgyové tvořící pod značkou Prague Tailor, ručně vyrobené kožené peněženky, obaly, tašky a pásky od oblíbené značky Danny P.

„Jsme rádi, že jsme se s kolegy, Petrou Györgyová a Danny P. dohodli na vzájemné spolupráci a otevřeli tento showroom. Produkty se vzájemně doplňují, jsou ryze české a ke všemu si na ně zde zákazníci mohou „sáhnout“ a vyzkoušet si je na vlastní kůži“, cituje Michal Richter zakladatel značky LIVE SWEATERS.

Originalita a komfort designový svetrů Live Sweaters

Od značky Live Sweaters můžete v showroomu už teď objevit dvě řady pánských svetrů – design a business casual. Designové svetry s ilustracemi byly navrženy zejména pro kreativní lidi – umělce, hudebníky, architekty, marketéry. Pro ty, kteří mají rádi jedinečnost a kvalitu a ocení přidanou hodnotu designu na svetru. Kolekce Business casual je stvořená pro nošení do kanceláře či na jednání a najdete v ní vesty a svetry. Ty jsou na první pohled rozeznatelné díky jinak barevné manžetě na pravém rukávu a jsou ideální volbou pro nošení na košili či na tělo a pod sako.

Není to tajemství, že značka Live Sweaters se chystá proniknout i na dámský trh. Samotné návrhy na dámské business svetříky už vznikají.  A už teď se mezi zákazníky najdou i ženy: „Máme zkušenost, že dámy si rády koupí i pánský designový svetr, který nosí jako „oversize“, dodává Michal Richter. Zajímavou alternativou může být také možnost nechat si ušít svetr na míru.

Merino vlna je přírodní funkční materiál, který tím, že dýchá, v zimě hřeje a v létě chladí. Další plus je, že nepohlcuje pachy, takže se nemusí tak často prát. Přesto i po několika vypráních vypadá materiál jako nový. Svetr z merino vlny si zkrátka nekupujete na jednu sezónu, ale na několik let. Jedná se o vlnu, kterou lze nosit v létě i v zimě a v tom je její největší výhoda.“ dodává Michal Richte, který vyzdvihuje hlavní benefity merino vlny z kterých jsou svetry a ostatní produkty vyráběny.

Výborné vlastnosti oděvů z merino vlny se skvěle hodí pro náročné, a tak vznikla golfová kolekce, resp. zcela nová česká golfová značka TMG, za kterou kromě Michala Richtera stojí Tomáš Pospíšil. Ten je vášnivý golfista, návrhář a krejčí. Obě značky vyrábí svetry, vesty a polo trika ze 100 % merino vlny extra fine.

Od první návštěvy i po několikáté návštěvě si vybere opravdu každý. Otevírací doba je každý všední den od 15:00 hod do 19:00 hod.

Zdroj fotografií: archiv značky Live Sweaters

Marketing manager