• Lifestyle  • Nejlepší cestovatelské účty na Instagramu

Nejlepší cestovatelské účty na Instagramu

Věříme, že mezi našimi čtenáři se najde spousta milovníků cestování. Častokrát je však oříšek vymyslet, kam vycestovat a jak naplánovat ideální cestu. S tím by vám mohly pomoci tyto Instagramové účty, které mají pořádnou dávku inspirace.

Krom toho, že můžete na Instagram dávat své selfie z dovolené nebo fotky vašeho sobotního oběda, dá se na něm i v mnoha věcech inspirovat. Ať už jde o zdravý životní styl, módu, tvůrčí práci nebo třeba cestování. Mnoha lidí si vede své cestovatelské účty, kam dávají navštívená místa, sdílí s námi své tipy, naplánované road tripy a mnoho dalšího. Není na škodu pár takových účtů sledovat a nechávat se inspirovat v něčem tak krásném, jako je cestování a poznávání.

@uzasna.mista

Začněme českým profilem. Tento profil sdílí místa, která najdete u nás po Česku. Nabízí i samotné výběry ke každému kraji, takže vám tak ulehčí hledání. Doporučujeme se na profil podívat a pokochat se nádhernými výhledy, skalami, rybníky a na chvilku obdivovat tu naši krásnou zemi.

https://www.instagram.com/p/CGAt8ZjHDVT/?utm_source=ig_web_copy_link

@terumenclova

Teru Menclová je nejen cestovatelka, ale i skvělá fotografka. O to víc si její profil užijete. Cestuje i se svým pejskem, kterého na fotografiích ráda ukazuje. Krom Instagramu má i své stránky, které slouží jako její portfolio. Zároveň na nich můžete najít řadu presetů na úpravu fotek.

https://www.instagram.com/p/CFxV5mSsLNj/?utm_source=ig_web_copy_link

@jackob

Pokud plánujete obletět celý svět, Jakubův Instagram vám s tím rozhodně pomůže. Nádherná místa, krásné fotky a plno inspirace, která z nich srší. Doporučujeme jeho profil navštívit a třeba si vybrat, které místo navštívíte nejdříve.

https://www.instagram.com/p/B3JS-z2I6Yp/?utm_source=ig_web_copy_link

@hynecheck

Pokud potřebujete pohlazení na duši v podobě nádherných výhledů, nespočtu barev a pohádkových míst, Hynkův Instagram musíte navštívit.

https://www.instagram.com/p/CDoLBuxp1zk/?utm_source=ig_web_copy_link

Seznam dalších cestovatelských profilů:

@michalvitasek

@lukaskorynta

@danekpavel

@tenkudrnatej

@czech­­_vibes