• Styling  • Testování stylistkou na téma: „Trendy sukně na podzim?“

Testování stylistkou na téma: „Trendy sukně na podzim?“

Nejen kožené sukně ovládnou podzim a zimu 2020. Pojďme se podívat jaké trendy nás čekají nadcházející sezónu a co si vlastně obléknout na sebe.

Černá barva od hlavy až k patě doplněná koženým prvkem bude naprostým hitem nadcházející sezóny. Kůže je v hlavní roli, takže už teď jsou obchody zásobeny koženými sukněmi různých druhů. Osobně jsem se zamilovala do sukně od značky COS, která je minimalistická a můžete jí nosit naprosto ke všemu. K lodičkám, ke kozačkám, k teniskám, k trendy combat boots a mnoho dalším variantám. Stejně tak jí sladíte se zimní péřovou bundou nebo klasickým kabátem. Rozhodně nemohu jinak, než doporučit a pořídit si tento úchvatný kousek.

Kožené sukně nemusí být nutně jenom v černé barvě. Podzim je typický pro jeho krásnou pestrobarevnost, ale hlavně pro různé odstíny hnědé, červené, vínové a oranžové. Důkazem toho je semišová sukně v hnědé barvě se svetříkem od značky COS.

Dalším trendem jsou třásně. Třásně budou trendy nejen na kabelkách a na rukávech u bund a kabátů, ale také na sukni. Značka COS to pojala po svém a udělala sukni s více trendy prvky dohromady. Skládaní, asymetrie a ještě třásně. Všechny tyto detaily v jednom provedení. Sukně je sice ze 100% polyesteru, ale je to její výhoda, rozhodně se Vám nezmačká. Sukni můžete kombinovat ve sportovním, casual ale také elegantním stylu.

Já nejsem člověk, který by sukně miloval a nosil denně, ale tyto trendy mě opravdu nadchly a moc se těším na nadcházející období.

Zdroj foto: Poděkování patří módní značce COS a fotografce Terezce Polcarové