• Lifestyle  • Nejlepší diáře pro rok 2020

Nejlepší diáře pro rok 2020

Pondělí 9. března v 10:00 hodin zubař, úterý 10. března v 17:00 vyzvednout Julii z baletu, středa 11. března objednat chlebíčky na sobotu…. Kdo by to neznal? Každý den máte spoustu úkolů, kde kdy být, co kam odvézt. Neocenitelným kamarádem je pro tyto chvíle bezpochyby diář. Nejen, že díky němu nezapomenete na vše, co máte udělat, ale vzpomenete si i na svátky a narozeniny našich blízkých. Diáře už nejsou jen tenké malé černé tak akorát do kapsy, ale představují módní doplněk. Jaké nejlepší diáře si můžete koupit pro nadcházející rok? Tady jsou.

Diář od Janky Letkové

Janka Letková patří mezi uznávané a vyhledávané make up artistky. Mimo to je ale také skvělou a talentovanou výtvarnicí a kreslířkou.  Její diář je plný jejich originálních kreseb inspirovaných nejen módními značkami. Představuje ideálního pomocníka pro kreativní ženy a nejen pro ně.

Diář Alfons Mucha

Mezi jedny z nejhezčích diářů patři určitě ten s motivem od známého českého, secesního malíře Alfonse Muchy, který vynikal svými malbami zobrazující ideály ženské krásy, které Mucha často zobrazoval v neurčitých neoklasicistikých róbách, obklopených květinami, to vše za použití bledých, pastelových barev. Stejné kresby pak najdete ve zmenšené podobě i na obalu diáře pro rok 2020. Diář je stylové a ideálně veliký do kabelky.

Květinové

Květiny, jen málokdo by je nemiloval, především z řad ženské populace. Představují křehkost, krásu, něžnost, jsou skvělé jako dekorace, provoní vám byt. Motiv květin naleznete skoro na všem, oblečení, postírání, talířcích, závěsech, není proto divu, že je naleznete i na diáři. Můžete se vybrat, jaký jen chcete a mít tak svou oblíbenou květinu vždy při ruce.

P.S. Diář

Spojili jste si zkratku P.S. s českou herečkou Aňou Geislerovou? Ano!? Pak jste si to spojili správně, protože Aňa ve spolupráci se svou sestrou, ilustrátorkou Lelou, vytvořila stejnojmenný diář pro rok 2020, ve kterém najdete mnoho originálních citátů a prostor pro vaše úkoly. Nechybí ani praktická gumička.

Elle

Diář Elle vás nadchne praktickou kroužkovou vazbou, díky které se vám jednotlivé stránky budou mnohem lépe otáčet. O grafickou stránku se postarala Kateřina Olexová. Pokud jste vášnivými čtenáři časopisu Elle, tak byste vám tento diář rozhodně neměl chybět.

Zdroje: 1,2,3,4,5,6