• Lifestyle  • Stylové diáře pro rok 2021

Stylové diáře pro rok 2021

Rok 2020 se pomalu chýlí ke konci a společně s jeho posledními měsíci ubývají i poslední nepopsané stránky našich diářů. To znamená, že je načase se pomalu začít koukat po diáři novém. Není totiž nic lepšího než vkročit do nového roku se stylovým diářem, který vám usnadní plánování a díky kterému nezapomenete na nic podstatného. Zde jsou naše tipy.

A CUP OF STYLE

Už pátým rokem po sobě Lucie a Nicole z A Cup of Style představují svůj diář. No vlastně rovnou diáře dva! Jeden menší ve formátu A6 a druhý větší ve formátu A5. Je tedy jen na vás, která z variant vám vyhovuje víc. Oba diáře jsou týdenní a uzavíratelné natahovací gumičkou, která zajistí, aby se nepoškodily stránky uvnitř. V diářích je spousta místa na poznámky a na zadních deskách se nachází papírová kapsa na všemožné drobnosti. S tímto designovým diářem prostě nemůžete šlápnout vedle.

3v1 DEMOTIVAČNÍ DIÁŘ

Kdo by neznal tohle dámské trio, jako by snad ani nežil. Kamarádky Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová, které pod jménem 3v1 baví internet, si pro své fanoušky připravily diář na rok 2021. A ne jen tak ledajaký. Díky tomuto diáři prožijete ten nejpohodovější rok bez pocitu, že byste měla hubnout do plavek nebo se snad zbavit celulitidy. Každý den budete totiž pod palbou zábavných (anti)rad, mouder a citátů, které vám zlepší náladu. Co víc si v téhle době přát?

THE INSPIRED STORIES

Teď přichází na řadu diáře z trochu jiného soudku. Lépe řečeno z jiné země. Diáře anglické značky The Inspired stories nabízí originální diáře pro ty, co láká minimalistický design nebo třeba i pro ty, co si chtějí zlepšit angličtinu. Na stránkách společnosti naleznete několik variant přes denní diáře až po ty týdenní. Vybrat si můžete i z několika barevných variant. Jako třešničku na dortu přidejte na přední stranu svého diáře i vlastní symbol nebo iniciály svého jména a máte zaručené, že podobný diář nebude mít nikdo v okolí.

DIÁŘ 2021 HONEYLICIOUS

Diář s názvem „MAKE YOUR YEAR HONEYLICIOUS“ od české influencerky Veronicy Biasiol vás nadchne svým propracovaným designem a stylovými ilustracemi uvnitř. S tímto diářem budete mít vše pod kontrolou a to díky finančním budget listům, to-do listům nebo díky cestovnímu bucket listu. Zaznamenejte si svůj fitness progress nebo si stanovte své denní a týdenní priority. Spolu s diářem dostanete i sadu sedmi různých druhů nálepek, se kterými si můžete diář vyzdobit.

DIÁŘ 2021 OD LADISLAVA ZIBURY

Nechcete z roku 2021 promarnit jediný moment? V tom případě je pro vás diář od Ladislava Zibury jako dělaný. Oblíbený český cestovatel a spisovatel pro vás vymyslel širokou škálu dobrodružství a výzev pro zpestření všedního dne. Zjistíte, že zábava na vás čeká tady v Česku nebo i v pohodlí domova. Lokaci prožitých dobrodružství si můžete zaznamenat do přiložené mapky. Diář má formát A5, odolnou kroužkovou vazbu, gumičku na tužku nebo ukrytou kapsu na lístečky. Týdenní plánovač se na stránce nachází vlevo, na straně pravé je vždy volný prostor pro vaše poznámky a myšlenky.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6