• Beauty  • Nejsledovanější beauty blogeři, kteří si zaslouží pozornost hned dvakrát

Nejsledovanější beauty blogeři, kteří si zaslouží pozornost hned dvakrát

Na internetu v dnešní době najdete spoustu inspirace, ať už se jedná o módu nebo kosmetiku. Kdo má největší hlas ve světě líčení a skin care? V dnešním článku vám představíme nejsledovanější beauty blogery, kteří si pozornost určitě zaslouží, a to jak ze zahraničí, tak ale i ty naše.

Nikkie de Jager alias Nikkie Tutorials

Sedmadvacetiletá rodačka z Nizozemska působí na sociálních sítí, ze začátku převážně na Youtube, již od roku 2015. Zaměřuje se především na líčící tutoriály, tím pádem dekorativní kosmetiku. Uživatele a fanoušky nejvíce baví její líčící přeměny, které tak poukazují na sílu make-upu. Její vliv a sláva je k dnešnímu dni opravdu enormní a není ani divu, že dosahuje takových výsledku, co se sledovanosti týče. Největším “boomem” minulého roku bylo zveřejněné video, kdy Nikkie přišla s pravdou, že je transsexuál a dočkala se velikého díku a podpory ze strany svých sledujících.

Huda Kattan

Huda Kattan je kromě vizážistky a maskérky také zakladatelkou kosmetické značky Huda Beauty. Svými produkty reaguje na nejnovější trendy. Pro Hudu jsou ikonické, jak už k její osobě, tak i ke značce, umělé řasy. I ty má ve své sbírce produktů a to v dostatečném množství. Takže pokud vám je blízký americký full glam look od dokonalého obočí, přes bohaté řasy po perfektně vykreslené rty, Huda si jistě zaslouží vaší pozornost.

James Charles

Velice oblíbeným blogerem a influencerem je James Charles. Kromě jeho velikého talentu v oblasti make-up art je na sociálních sítí milován díky své pozitivitě a především podpoře a dá se říct i reprezentaci komunity LGBT. Ve svých videích na Youtube navíc často vystupuje a spolupracuje i se známými osobnostmi, jako například Kylie Jenner, zpěvačkou Iggy Azaelou a dalšími, a tak se divák touto zábavnější formou dozvědět i něco více z jejich životů.

Petra Vančurová alias PetraLovelyHair

Českou nejoblíbenější a nejsledovanější blogerkou z kategorie beauty je určitě PetraLovelyHair. Zabývá se zejména make-up tutoriály, při kterých se snaží využívat a porovnávat jak high-end kosmetiku, tak i tu z drogerie. Kromě kosmetiky se vyzná taky v nejnovějších módních trendech, takže její sledování bude výhra v mnoha směrech.

Anežka Chudlíková alias Not So Funny Any

Další velice oblíbenou blogerkou a influencerkou je Not So funny Any. Ta se věnuje kosmetice řadu let, založila svoji vlastní kosmetickou značku Any Cosmetics, která má ve svém portfoliu rtěnky, rozjasňovače ale i třeba bomby do koupele. Nicméně její popularita se odráží i o jiné aktivity. Na svých sociálních sítí velice podporuje sebelásku a věnuje se tabu tématům a snaží se o nich více mluvit a promlouvat tak ke své komunitě.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11