• Fashion News  • Nevšední spojení značky Jordan a fotbalové legendy Paris Saint-Germain

Nevšední spojení značky Jordan a fotbalové legendy Paris Saint-Germain

Okuste neobyčejný výsledek, který vznikl spoluprací jednoho z nejlepších basketbalistů světa s francouzským hvězdným fotbalovým týmem a pociťte na vlastní kůži, jaké to je se plně položit do hry.

Když basketbalista Michael Jordan roku 1984 založil stejnojmennou značku Jordan, ani se mu nesnilo o tom, že v budoucnu bude sklízet takový úspěch. Vrcholem dlouholeté působnosti společnosti na trhu se ovšem stal moment, kdy si Jordan aneb „Jumpman“ plácl s PSG a společně vytvořili první fotbalovou kolekci.

„Pokaždé, když jsem v Paříži, cítím, že je tu pro „Jumpmana“ spousta prostoru a energie. Dostat tuto značku na dresy PSG je naprosto jiný level. Spojení dvou odlišných stylů, vášnivých komunit a energie v tomto globálním měřítku ve mně vyvolává opravdové nadšení,“ prohlásil sám Michael Jordan, ze kterého radost z nové kolekce přímo srší.

Celá kolekce je laděná do bílé a černé s červenými prvky. Kromě kopaček a dresů kolekce nabízí i volnočasové oblečení, jako například teplákové soupravy a sneakersky. Golman bude na hřišti těžko přehlédnutelný díky výrazně červené, která je i typickou barvou pro Jordan.

Kolekce Jordan x PSG je již v prodeji od 14. září a hráči se v ní představili 18. září v zápase Ligy mistrů proti Liverpoolu.

Zdroj: archiv Jordan