• Fashion News  • Nová kampaň parfémů Burberry by Brooklyn Beckham

Nová kampaň parfémů Burberry by Brooklyn Beckham

Burberry, jedna z nejznámějších módních značek s více jak stoletou tradicí. Burberry, to nejsou jen trenčkoty, které si s jménem značky spojí většina z nás. Burberry, to jsou také parfémy a momentálně také Beckham. Brooklyn Beckham, který se rozhodl vymyslet a nafotit novou kampaň pro sérii parfémů Burberry Brit.

Britský módní dům Burberry opět navázal spolupráci se sedmnáctiletým chlapcem Brooklynem. Však ne proto, aby se stal tváří jejich nové kampaně, ale proto aby ji sám vytvořil. K focení si přizval nováčky z britské modelingové branže a jak se mu to povedlo?

gallery-1468277900-hbz-brit-classic

 

gallery-1468278028-hbz-brit-splash

 

gallery-1468277978-hbz-brit-rhythm

 

Kampaň Burberry Brit představuje celkem šest nových parfémů. Pro ženy budou k dostání pod názvy Burberry Brit se složkami hrušky, pivoňky, mandlí a vanilky, Rytmus Floral Eau de Toilette s vůní čerstvého ovoce a lila, a také do této kampaně patří parfém se šarmantním názvem Burberry Brit Sheer Eau de Toilette, kde se můžete těšit na vůni pivoněk, tmavých hroznů a pižma.

Muži se mohou nalézt v osvěžující vůni Burberry Brit Eau de Toilette Splash nebo v ostré dřevinové Burberry Brit Eau de Toilette. Kromě toho jim módní dům nabízí mužský ekvivalent Brit Rhythm, která se vyznačuje vůní bazalky a cedrového dřeva. Ten bude k dispozici pod názvem Eau de Toilette Intense.

 

Zdroj: 1