• Fashion News  • Nová kolekce Converse pro jaro/léto 2016

Nová kolekce Converse pro jaro/léto 2016

Converse již brzy představí svou novou kolekci pro jaro/léto 2016. Velkou novinkou bude představení Chuck Taylor All Star II, dále pak kolekce Converse Cons a Converse Kids All Star.

Kolekce Converse All Star II

Poprvé se v České republice a na Slovensku představují Chuck Taylor All Star II – nástupce legendárních Chuck Taylor All Star s izolační podrážkou s technologií Lunarlon.

Další novinkou jsou například Converse Chuck Taylor All Star Woven, které nohám poskytnou lehký a vzdušný pocit. V průběhu sezóny bude uvedena kolekce Converse Chuck Taylor All Star Sex Pistols zosobňující ikonický vizuální styl legendární punkové kapely, která vnesla do hudby prvek chaosu.

Converse Chuck Taylor All Star Fringe Hardware se stanou vaším ideálním společníkem na letní festivaly, Converse Chuck Taylor All Star Rubber jsou stylovou volbou do jarních dešťů pro svou voděodolnost, naopak Converse Deck Star ‘70 jsou elegantním letním slip modelem bez šněrování. Dále bude představena provokativní řada Converse Chuck Taylor All Star Iridescent Leather a nebo sportovně laděná kotníková teniska Converse Chuck Taylor All Star Brea.

Slavná jména pak oslavují modely Converse Chuck Taylor All Star Warhol a Converse Chuck Taylor All Star Missoni.

Nové kolekce tenisek na jaro/léto 2016 bude k dostání od března 2016 u vybraných prodejců.

Kolekce Converse Cons 

Kolekce Converse Cons na sezónu jaro/léto 2016 představí nové modely populárních Cons Star Player, které propojují aktivní pohyb a městskou módu, dále volnočasovou tenisku Converse Cons One Star v semišovém provedení. Kromě Converse Cons One Star přinese i stylově podobnou skateovou Converse Cons One Star Pro.

Ze skateové linie se představí Cons KA3 nebo Cons CTAS Pro Skate. Na jaře a v létě 2016 nebudou chybět ani Cons Pro Blaze Plus, Cons Breakpoint nebo Cons Zakim.

Nová kolekce tenisek na jaro/léto 2016 Converse Cons se začne prodávat od konce února 2016 u většiny oblíbených prodejců Converse.

Kolekce Converse Kids

Nová kolekce Converse Kids na sezónu jaro/léto 2016 uvede na trh tenisky nových střihů. Chce holky i kluky motivovat, aby se v budoucnu stali rockovými hvězdami, snílky či mysliteli – zkrátka originálními bytostmi.

Letos na jaře Converse přinese zcela novou kolekci Converse Kids Chuck Taylor All Star Loopholes – legendární nízké Chuck Taylor All Star nově s proplétacím vzorem na jazyku pro nekonečně mnoho variant zavazování a pro rozvoj kreativity a sebevyjádření.

Kolekce tenisek na jaro/léto 2016 – Converse Kids All Star bude k dostání od konce února 2016 u vybraných prodejců.