• Fashion News  • Nová kolekce jaro / léto 2019 ikonických BIRKENSTOCK je neodolatelná

Nová kolekce jaro / léto 2019 ikonických BIRKENSTOCK je neodolatelná

Příští sezóna bude plná trendů, stylová a bohatá. Díky ní rozhodně neodoláte rozšířit si svoji sbírku bot. Ikdyž právě odstartovala letní sezóna, tak my už víme, co se bude nosit příští sezónu na jaro / léto 2019, kterou zaplaví ikonické boty značky BIRKENSTOCK. Určitě jste o této úspěšné značce už slyšeli, ale pokud ne, snadno je rozpoznáte, a to díky ikonickým pantoflím s kterými nešlápnete vedle. Pojďte prozkoumat, co se bude nosit!

Nová kolekce BIRKENSTOCK na příští sezónu je plná barev, grafických vzorů a trendy materiálů. Ať už si vyberete jakýkoli model, budete ho moct nakombinovat k džínám, sukni, šortkám a nebo s letními šaty. Oblíbíte si je na první nazutí, protože se dokonale hodí k jakékoli barvě nebo potiskům na vašem outfitu, ale v případě že by vám připadaly moc výrazné, tak sáhněte po jemněším nebo tlumené odstínu. Vybrali jsme pro vás ikonické kousky sezóny, které potkáte v každé stylové čtvrti, ať už budete kdekoli. Jaký model bude ten váš?

Co se bude nosit příští sezónu jaro / léto 2019? Nahlédněte do galerie

 

Arizona
Arizona
Florida
Rio
Arizona
Madrid
Arizona
Siena
Arizona
Madrid
Arizona
Cora
Daytona
Tema
Tema
Tema
Arizona
Yao Balance
Yao Balance
Arizona
Arizona
Arizona Diamond

 

Co nevíte o značce BIRKENSTOCK

Německá značka, která byla založena již v roce 1774, v posledním období zaznamenává obrovský nárůst na popularitě, a to nejen díky spojení se s módními designery, kteří pro značku vytváří limitované kolekce. Přidanou hodnotou je, že veškerá výroba obuvi je z z 95% v Německu, zbylá část je vyráběna v Portugalsku, a ta se projevuje na garanci kvality a jistoty, za kterou stojí označení „MADE IN GERMANY“. Velkým úspěchem značky je tradice ve spojení módních inovací, které se promítají do současných kolekcí, a také nepostradatelně populární modely s anatomicky tvarovanou stélkou a vložkou, která při chůzi poskytuje jedinečný komfort, ať už a pantoflemi nebo jiným modelem z kolekce vyrazíte kamkoli.

 

Zdroj: Archiv značky BIRKENSTOCK

Marketing manager