• Fashion News  • Nové konopné ledvinky Bohempia hýří letními barvami

Nové konopné ledvinky Bohempia hýří letními barvami

Hledáte ideální doplněk na léto, který Vám uvolní ruce a zároveň okoření jakýkoli outfit? Pak Vás potěší nové doplňky od české značky Bohempia: ta totiž rozšířila svou řadu ledvinek z konopí o stylové letní barvy.

Ledvinky jsou vyrobeny ze stoprocentního konopného vlákna. To se může pyšnit extrémní pevností, zároveň je lehké a prodyšné. Textilie z konopí je vysoce funkční přírodní materiál, ceněný především pro antibakteriální a antiseptické vlastnosti s přírodní termoregulací.  Vybírat můžete hned z pěti barev: Kromě přírodní béžové je k dostání také červená, modrá, zelená a azurová.

Doplněk má dvě praktické kapsy a nastavitelný popruh, díky kterému se přizpůsobí každé postavě. Větší objem (u jedné ledvinky je asi dva litry) Vám navíc dovolí zabalit skutečně všechny nezbytnosti.

Česká značka Bohempia prostřednictvím sbírky z crowdfundingové platformy Hithit.cz před třemi lety vytvořila svou první kolekci konopných tenisek české výroby s ortopedickou stélkou. Ve vytváření stylových doplňků tak (Naštěstí pro nás!) hodlá pokračovat i nyní. Ledvinky, boty i oblečení z konopí můžete zakoupit na stránkách www.bohempia.cz nebo v kamenném obchodě v pražské Sokolovské ulici.

zdroj: archiv značky