• Fashion News  • Nový multibrandový butik THE STORE otevře na podzim v Praze

Nový multibrandový butik THE STORE otevře na podzim v Praze

Podzimní období bývá ve znamení módních novinek. Jednou z nich je otevření nového multibrandového butiku THE STORE, který nabídne širokou škálu módních značek a designových kousků do interiéru.

V nádherných prostorách doupatrového domu se otevře nový multibrandový butik THE STORE“. Jedná se o módní a designový projekt, který vznikl podle konceptu moderních multibrandových butiků známých z Londýna, Milána, New Yorku, nebo Paříže.

Zcela nový koncept THE STORE“ nabídne širokou škálu značek a doplňků z které si vybere každý milovník módy: Canali, Dsquared2, Etro, Giorgio Armani, Inés&Maréchal, Isabel Marant, Kenzo, Linda Farrow (sluneční brýle), Marc Jacobs, MCM, Mr.&Mrs. Italy, Nancy Gonzales, N21, Nicholas Kirkwood, Pierre Hardy, Victoria Beckham, Vivienne Westwood.

Mimo uvedené značky a doplňky bude nový koncept THE STORE“ nabízet módní a designové knihy, svíčky a další doplňky související s moderním životním stylem a designem. Dvoupatrový butik o rozloze  450 m2 se otevře na ulici Široká 15, Praha 1 (roh ulic Široká a Elišky Krásnohorské). My se už nyní nemůžeme dočkat. A co vy?

 

Zdroj fotografií: 1

Marketing manager