• Beauty  • Svěží kosmetické novinky o kterých musíte vědět

Svěží kosmetické novinky o kterých musíte vědět

V parných letních dnech je důležité dbát na hydrataci, ale osvěžit potřebuje i vaše kosmetická taštička. Vybrali jsme pro vás kosmetické novinky, které nedávno zavítaly na trh. Seznamte se výběrem šesti letních produktů, o které se s radostí a přesvědčením chceme s vámi podělit.

 

1. Elizabeth Arden –  Avenue NYC Lights: nová vůně inspirovaná pulzujícím velkoměstem 5th Avenue NYC vás pohltí svojí svěží vůní.  Na první přivonění vás vůně zaujme květinovými tóny s kombinací brusinek a citrusového oleje, ve kterých se mísí půlzující tóny pačuli, santalového dřeva a speciální fazole tonky. Ta dodává vůni smyslnost a tajemnost opavdové ženy, která je středem NYC. Info o ceně ve vybraných parfumeriích.

2. Shiseido – Ultimune: legendární pleťové sérum pro všechny typy pleti a pro každou věkovou kategorii se představuje v novém. Spolu s novým designem je produkt obohacen o jedinečnou technologii ULTIMUNE COMPLEX, která se postará o hydrataci, imunitu a podporu produkce kolagenu. Nově v pleťovém séru je přidaná technologie tvorby Langerhansových buněk a botanický koktejl. Zakoupíte za cenu 2 250 Kč / 30ml ve vybraných parfumeriích.

3. Elie Saab Le Parfum in White: vůně, která v sobě nese prvek absolutní ženskosti, je ideální pro nejvznáčnější životní příležitost – váš den D. Příjemně navyková vůně je plná tónů květů pomeranče a pačuli. Řeknete ano této záživné symfonii bílé? K dostání ve všech parfumeriích Douglas, Marionnaud, Sephora za cenu 1 590 Kč / 30 ml.

4. Shiseido –  Tokyo Looks:  dlouho držící rozjasňovač Synchro Skin Illuminator na vodní bázi okamžitě dodá pleti přirozené projasnění a zbaví pleť unaveného vzhledu. Dá se použít pro konturování, pro efekt morké pleti nebo ho snadno můžete přimíchat do make-upu, krému nebo sluneční péče. Vybrat si můžete ze dvou variant. Teplý odstín se zlatým nádechem Pure Gold nebo studený odstín s nádechem broskve pod názvem Rose Gold. Rozjasňovač Tokyo Looks je k dostání za cenu 1 050 Kč.

5. Diego Dalla Palma – Caffeine Palette:  neodolatelná paletka očních stínů s přírodními tóny. Paletka obsahuje perleťový oční stín a pět matných očních stínů, s kterými dokonale podrthnete svojí krásu a smyslnost, i v těch nejvíce horkých dnech. Caffeine Pallete je k dostání za cenu 1 150 Kč ve vybraných parfumeriích.

6. Shiseido – Synchro Skin Cushion Compact bronzer:  jedinečný produkt, který zaručí zářivou a vzdušnou texturu s přirozeným 3D konturovacím pigmentem. Vaše pleť tak bude mít zdravý a prozářený vzhled. Bronzer Cushion Compact je v nabídce v jednom odstínu za cenu 1 190 Kč ve vybraných parfumeriích.

 

Zdroj fotografií: úvodní fotografie Pixels, archiv značek

Marketing manager