• Lifestyle  • Objednejte si to nejlepší jídlo v Praze až ke dveřím jako ve filmu

Objednejte si to nejlepší jídlo v Praze až ke dveřím jako ve filmu

Každý z nás alespoň jednou v životě zažil den, který byl pro vás nekonečný od rána až do večera. Hlavu jste měli plnou povinností a nevěděli co dřív. V určitých chvílích pociťujete ústup energie a přijde na řadu hlad. Vy tak nedokážete přestat myslet na jídlo. Na dobré jídlo, které by vás zasytilo a dodalo energii do zbylého náročného dne. Máme pro vás doporučení na rychlé doručení jídla, a to kdykoliv dostanete hlad nebo chuť si dát něco dobrého.

Nejedná se o rychlou alternativu, kdy si skočíte pro jídlo do fastfoodu, které miluje každý z nás, ale po čase ho máte plné zuby. Zároveň nebudete mít žádné výčitky, že jste jedli něco nekvalitního, nebo to, co by nebylo čerstvé.

Ve filmech je doručování jídla kurýrem až přímo domů běžnou záležitostí. Co kdyby se taková služba stala součástí i vašeho života a zavítala do Česka?  To, po čem jste právě začali toužit, se před několika dny stalo skutečností.  Na českém trhu nedávno odstartoval finský start-up Wolt, který působí ve více než 25 evropských městech a své služby nově začal nabízet i v centru Prahy.

Jednoduše si přes oceňovanou aplikaci (AppStore nebo Google Play), za kterou stojí výherkyně Apple Editor’s Choice, vyberete na co máte chuť, a to téměř z 50 nejpopulárnějších restaurací. Toto jídlo bude na vaši adresu doručeno do 35 minut, včetně přípravy jídla. Příjemnou možností je také vyzvednout si jídlo a vzít si ho s sebou, nebo si ho v restauraci bez čekání přímo i sníst. Objednat si můžete z lokalit jako jsou Vinohrady, Letná, Holešovice, Karlín, ale také v částech Žižkova a Smíchova.

“Nabídneme jednoduchý a příjemný způsob, jak si objednat to nejlepší jídlo ve městě až ke dveřím. Oceňovaná aplikace, bohatý výběr z těch nejoblíbenějších restaurací, doručení za půl hodiny a k tomu rychlá, lokální zákaznická podpora. Věříme, že jde hlavně v této sféře o silný koktejl, na který si Pražané rádi zvyknou”, prozradil David Krátký, marketingový manažer Woltu pro Českou republiku.

Doma
Kuryr_platanova_alej
Zakaznici_Letna
Riegrovy sady
Aplikace

V první fázi si můžete objednat z téměř 50 restaurací, které se postarají o opravdový gurmánský zážitek. Vybírat můžete mezi: Dish, Wokin, Salt’n’Pepa Kitchen, Burrito Loco, Casa de Carli, Forky’s, artic Bakehouse, Modrý zub, nebo třeba síť vietnamských restaurací Banh-Mi-Ba. Kompletní seznam restaurací najdete v aplikaci.

“Wolt vnímáme jako závan svěžího větru na trhu doručování jídla v České republice. Moderní uživatelské prostředí a důraz na kvalitní produkty je to, co tady chybělo.” říká Petr Míšek, generální ředitel sítě vietnamských restaurací Banh-Mi-Ba.

Jídlo, na které budete mít chuť, vám partnerští kurýři a kurýrky Woltu doručí v tepelně regulovaných boxech, a to na kole, skútru a nebo v autě.  Vypadá to jako sen? Žádný sen, ale realita. Opravdu si budete připadat jako ve filmu. Musíme jen upozornit, že pokud jednou vyzkoušíte službu Wolt, a zjistíte, jak snadno se dá zahnat hlad, už nikdy nebudete chtít žádnou jinou z alternativ.

 

Zdroj fotografií: úvodní foto Pixapay, Wolt

Marketing manager