• Beauty  • Objevte dárkové vánoční sety od Lush

Objevte dárkové vánoční sety od Lush

Hledání těch pravých vánočních dárků pro naše blízké může dát pěkně zabrat. V Lush jsou ale na podobné výzvy připraveni a opět přicházejí s vánočním překvapením v podobě rozmanitých dárkových setů, ze kterých si vybere opravdu každý!

Drobná pozornost i velkolepé gesto, osvěžující i sladké, koupelové i sprchové, pro malé i velké, tradiční i originální. To vše najdete v letošní vánoční kolekci Lush. Každý dárek je navíc pečlivě navržený a sestavený, ručně zpracovaný, od rozmazlujících voňavých produktů uvnitř až po stužku. Zabalený v recyklovaných, recyklovatelných a znovupoužitelných obalech.

Kolekce celkem obsahuje deset dárkových balení. Pojďme si společně představit některé z nich.

Best Wishes

Tenhle tradiční vánoční dárek obsahuje tři povznášející koupele – bomby Jingle Bells a Golden Wonder a koupelovou pěnu Polar Bear Plunge. Celý dárek je eticky zabalený do obalu, který se dá znovu použít nebo zrecyklovat.

Oh Christmas Tree

Set O Christmas Tree je ideálním dárkem pro koupelové milovníky nebo i pro ty, které do voňavého světa koupelí chcete teprve přivést. V balení na vás čeká rovnou šest mini koupelových radostí. Pět exkluzivních miniverzí našich největších klasik a oblíbenců a Butterball plný radosti k tomu.

Stargazing soap stack

Povznášející citrusové mydlinky tohoto dárkového balení rozjasní i ty nejtemnější dny. Dárek obsahuje ručníček tenugui ze 100% bio bavlny, ideální k opakovanému použití jako dárkového obalu nebo třeba na mytí rukou. Dále v setu obdarovaný objeví dvě voňavá mýdla – Shooting Stars a Baked Alaska.

You Shall Go To The Ball

S tímhle vánočním dárkem se můžete rozmazlovat od hlavy až k patě! Jako kouzlem budete umytí a hydratovaní a nic se nebojte, tohle kouzlo trvá i po půlnoci. V balíčku na vás čeká rovnou devět produktů od sprchového gelu a pleťového oleje až po tuhý tělový kondicionér a krém na nohy.

Kolekce všech deseti dárkových setů je dostupná ve všech kamenných obchodech i online.

Zdroj: archiv značky Lush