• Beauty  • Obočí jako Cara Delevingne? Benefit ví, jak na to!

Obočí jako Cara Delevingne? Benefit ví, jak na to!

Husté a perfektní obočí je trendem posledních let. Tento trend můžeme nejvíce zaznamenat u amerických celebrit, jako je například právě Cara Delevingne. Pokud vám ho nenadělila matka příroda, poraďte se s odborníky.

Tak jako každý obraz potřebuje rám, tak ho potřebuje i náš obličej. A tuto úlohu zastává právě obočí. Měli bychom volit jeho správnou barvu a hlavně tvar dle proporcí obličeje.

Benefit patří mezi výrobce velmi kvalitní kosmetiky, která je prodávaná v parfumériích Sephora a také v některých z nich můžeme najít službu BrowBar, kde právě Benefit nabízí úpravu obočí. Vybrat si můžete z mnoha způsobů úprav. Například zbavení chloupků pomocí pinzety či vosku, zastřižení nebo obarvení. Cena se pohybuje okolo 400 Kč. BrowBar je potřeba určitě pravidelně navštěvovat a udržovat obočí stále upravené.

Odborníci v BrowBaru na obočí používají samozřejmě i všechny inovované produkty od Benefitu. Ty jsou volně v prodeji a vy si je můžete pořídit, a tak se stát odborníkem i doma. Za nejúčelovější produkty, které jsou jedničkou na trhu, považujeme tyto:

 

Benefit KA-BROW krémový gel na obočí, vyrábí se v šesti odstínechBenefit_Ka_Brow__3g_0_1466515436_main

Benefit PRECISELY MY BROW precizní tužka na obočí, také se vyrábí v šesti odstínech

Benefit_Precisely__My_Brow_Pencil_0_08g_0_1466518654_main

Benefit GIMME BROW objemový gel na obočí, vyrábí se ve čtyřech odstínech

gimmebrow

zdroj 1,2,3,4