• Fashion News  • Oslavte lásku s novou valentýnskou kolekcí od PANDORA

Oslavte lásku s novou valentýnskou kolekcí od PANDORA

První letošní kolekce oblíbené šperkařské značky PANDORA vznikla ku příležitosti svátku zamilovaných, který se pomalu blíží. Oslavuje lásku ve všech možných podobách – od romantické lásky, po sebelásku a přátelství.

Ať už chcete potěšit přítelkyni, manželku, nejlepší kamarádku či sebe, výběr nebude snadný, jelikož tato valentýnská kolekce přináší spoustu zajímavých šperků a možností, jak je zkombinovat.

Co je charakteristické pro tuto kolekci? Určitě je to znak šípu, který má symbolizovat, že váš vztah s obdarovaným vede tím správným směrem a že je důležité následovat své srdce.

Překvapit můžete i s vrstvenými prsteny ve dvou odstínech. Visacími přívěsky, které společně tvoří slovo „LOVED“ („MILOVANÁ“), nebo prstenem Medailon lásky s rytinou „Loved“ a „You“.

Tu, kterou nosíte v srdci, můžete obdařit i Asymetrickým srdcem, které dokazuje, že vaše láska je něčím odlišná a jedinečná.

Všechny tyto šperky vyrobené z vysoce kvalitního stříbra a kovu PANDORA Shine jsou v obchodech k dostání již od 10. ledna 2019.

Zdroj: archiv značky PANDORA