• Lifestyle  • Osvěžte se drinkem nové generace Viper, který přichází do Česka

Osvěžte se drinkem nové generace Viper, který přichází do Česka

Letní osvěžení, které vás může doprovázet s přáteli na grilovací párty, na náplavce nebo k vodě. Viper Hard Seltzer je unikátní nápoj, volně přeložený jako alko soda, se stal hitem v Americe i jinde ve světě. Nyní přichází do Česka a přináší s sebou perlivé osvěžení s jemnou příchutí limetky nebo brusinky. Viper Hard Seltzer je čirý drink vyrobený alkoholovým kvašením, díky čemuž neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty. Viper má 4 % alkoholu a 96 kilokalorií v jednom balení.

Nápoje kategorie Hard Seltzer cílí zejména na mladé lidi, kteří se rádi baví s přáteli. Název je odvozen od „seltzer“, což v USA znamená soda, a od slova „hard“, které odkazuje k alkoholu. Tento revoluční nápoj si podmanil Ameriku, kde se stal oblíbeným zejména pro svou svěžest a jemnou chuť. Vlna „alko sody“ se rozšířila v létě roku 2018 a v loňském roce už představovala 10 % z podílu produkce amerických pivovarů. Analytici předpokládají, že v roce 2025 bude tento podíl více než 25 %. Vyrábí se alkoholovým kvašením (proto ho vyrábí pivovary). Hard Seltzer nápoje postupně začínají dobývat celý svět a Česká republika není výjimkou, v tuzemsku ho na trh uvádí Plzeňský Prazdroj. Pod názvem Viper Hard Seltzer ho nabízí ve dvou příchutích – limetka a brusinka. Jedno balení (0,33l) má 96 kilokalorií a 4 % alkoholu.

Viper Hard Seltzer Limetka

Osvěžující drink se 4 % alkoholu a s kapkou limetky. Příchutí se přibližuje oblíbenému drinku Skinny Bitch. 

Viper Hard Seltzer Brusinka

Osvěžující drink se 4 % alkoholu a s kapkou brusinky. Oproti Viper Lime je Brusinka lehce sladší, což jí ale rozhodně neochuzuje o osvěžující vlastnosti. 

Zdroj fotografií: Plzeňský Prazdroj

Marketing manager