• Fashion News  • Outletové centrum Prague The Style Outlets je otevřeno lovcům módy

Outletové centrum Prague The Style Outlets je otevřeno lovcům módy

Nové a rovnou i největší outletové centrum v České republice, postavené nedaleko pražského letiště, otevírá nové město módy. Návštěvníci se mohou těšit na nezapomenutelný zážitek z nakupování v jednom z nejkrásnějších nákupních outletových center široko daleko.

Milovníci módy a nakupování zde najdou oblíbené značky jako je Adidas, Benetton, Bogner, Geox, Karl Lagerfeld, Nike, Palmers, Pepe Jeans, Trussardi nebo Versace Jeans. Mezi úplnými novinkami na českém trhu jsou italské značky Gattinoni Roma, Massimo Rebecchi, Frankie Morello, výrobce kvalitní obuvi IXOS, španělská značka Hispanitas a Marina Militare. Svůj první evropský outlet zde otevřel nejznámější hračkářský dům Hamleys, který má svoji vlajkovou prodejnu na českém trhu na nákupní třídě Na Příkopě.

Zažít gurmánský zážitek po vyčerpávajícím nakupování v The Prague Style Outlets bude snadné. Svoji pobočku zde otevírá česká restaurace Šalanda a řecko-italská restaurace La Pasteria, která nabídne výběr středomořských delikates. Kávu se sladkým dezertem si návštěvníci mohou vychutnat na velké terase s výhledem na nedaleké letiště.

„Věřím, že jsme v Prague The Style Outlets vytvořili něco zcela unikátního ať už z pohledu mixu módních značek či food & beverage nabídky. Zejména však koncept města ve městě činí svým pojetím, atmosférou a absolutním detailem provedení tuto nemovitost naprosto ojedinělou, troufám si říct že nejen v evropském kontextu,“ uvádí Martin Kubišta, ředitel společnosti The Prague Outlet.

Nahlédněte do galerie jak vypadá interiér nového outletového centra

Bez názvu-1
Prague The Style Outlets 00007
Prague The Style Outlets 00012
FormatFactoryPrague The Style Outlets 00001
FormatFactoryPrague The Style Outlets 00013
FormatFactoryPrague The Style Outlets 00024
FormatFactoryPrague The Style Outlets 00019
FormatFactoryPrague The Style Outlets 00025
FormatFactoryPrague The Style Outlets 00028

Vyzkoušejte své lovecké instinkty během prvního víkendu

V rámci slavnostního otevření je pro návštěvníky připraven zábavný program, a to v termínu od 18. do 20. května 2018. Návštěvníci outletového centra se mohou těšit na vystoupení česko-africké zpěvačky Victorie nebo české zpěvačky a vítězky České Miss 2010 Jitky Boho. Na programu nebudou chybět ani módní přehlídky, které odprezentují aktuální kolekce.

Nové outletové centrum disponuje téměř 20 000 m2 pronajímatelné plochy se 100 obchodními jednotkami a možností využít 2 400 parkovacích míst. Součástí nového outletového centra je pro návštěvníky bezplatné Wi-Fi připojení, chill out zóna, terasa, restaurace, kavárny a veřejné dopravní spojení. Lokalita tuchoměřického outletu se nachází 25 minut od centra města a lze tak využít možnost dopravit se tam autobusovými spoji 312 a 322. Uvidíme se s vámi v novém městě módy?

 

Foto: archiv outletového centra Prague The Style Outlets

Marketing manager