• Styling  • Pantofle na platformě: To pravé pro pohodlí vašich nohou

Pantofle na platformě: To pravé pro pohodlí vašich nohou

Základem letního outfitu jsou kvalitní dámské sandály, které dovolí noze dýchat. Jednoduchým, ale přitom stylovým vzhledem se hodí ke každému outfitu. Plus jsou pohodlné a poskytují vysoký komfort. Léto je v plném proudu a vy stále nemáte svůj vysněný kousek? Napravte to hned teď.

V jednoduchosti je krása

Šatník každé ženy by měl obsahovat několik minimalistických kousků. Ty vytvářejí určitý základ, na kterém se dá dále stavět. Toto pravidlo platí nejen u oblečení, ale také u bot.

Při výběru pantoflí na platformě sáhněte po jednobarevných, případně dvoubarevných provedeních. Uvidíte, ulehčí vám každodenní oblékání se do práce, školy nebo města. Nemluvě o tom, že na noze vyniknou, ale nebudou příliš křičet.

Zaměřte se na doplňky

Klasické černé pantofle na platformě můžete oživit modelem se zajímavým doplňkem. Tím může být například mašle nebo kovová spona. V tomto roce stále dominují kožešiny. A ačkoliv na první pohled vypadají, že se do vysokých teplot nehodí, opak je pravdou.

Doplňky na pantoflích pěkně vyniknou, ale neměly by být příliš masívní, aby vám nepřekážely při chůzi. Pohodlné modely mají zpravidla hrubší přezku. Ta drží nohu na místě, díky čemuž neklouže ani tehdy, když se zpotí.

Pohodlná vysoká platforma

Letní pantofle na platformě mohou na první pohled vypadat jako nepohodlná obuv podobná lodičkám. Není to však pravda. Platforma je masívní, ale chodí se na ní velmi dobře. Celá bota má nízkou hmotnost a po jejím obutí ani neucítíte rozdíl.

Velkou výhodou vyšší platformy je to, že poskytuje potřebné centimetry bez toho, aby vás v botách po delší době bolely nohy. Je vhodná i k elegantnějším outfitům. Sandály si můžete vzít například do města, na kávu nebo na večeři s rodinou. Obuv by měla být součástí každé dovolené a relaxačního výletu.

Boty na několik sezón

Dámské pantofle nejsou botami na jednu či dvě sezóny. Při nakupování byste na to měly myslet. Kvalitní kousky vám vydrží dlouhé roky bez toho, aby se zničily, ztratily barvu nebo změnily svůj tvar. K outfitu je budete moci kombinovat ještě velmi dlouho.

A protože boty vydrží u vás doma dlouhé roky, zásobte se rovnou více provedeními. Základem je jednodušší a minimalistický model vhodný na běžné nošení. Zkombinovat se dá ke všemu a trendy bude i pro příští sezónu. Následně sáhněte po výraznějším kousku přitahujícím pozornost.

A sbírku můžete doplnit ještě o model v metalickém provedení, s kožešinou nebo pěknou kovovou sponou.

Obuv pro každého

Sandály jsou jedním z nejoblíbenějších typů obuvi na trhu. Nosí je ženy i muži. Zkombinovat je můžete ke všemu. Je jedno, zda máte kalhoty, sukni, nebo šaty.

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace značky ModaNoemi

Zdroj fotografií: ModaNoemi

Marketing manager