• Lifestyle  • PF 2018

PF 2018

Dnešním dnem končí rok 2017. Rok plný vzestupů i pádů, rok plný radostí i starostí. A i my jsme si pro vás všechny připravili krátké PF do nového roku 2018.

Nový rok, nový začátek. Alespoň se to tak říká. Nevíme, jaký byl pro vás rok 2017, ale dnes o půlnoci všichni vkročíme do roku nového, do roku 2018. Jaký asi bude?

To samozřejmě nikdo z nás neví. Můžeme jen doufat, že bude lepší, než rok předešlý. Proč? Protože vždy je přece co zlepšovat! Ale i kdyby se objevila mračna, nezapomeňte, že každá bouře se přežene a po ní nakonec vždy vyjde Slunce.

Věříme, že každý z nás v následujícím roce prožije krásné okamžiky a vítězství, ale i okamžiky méně příjemné a nebo prohry. Vše, co musíte každý rok, a nezáleží na tom, jaký rok to je, udělat, je zvednout se a bojovat dál.

I pád na pusu je přece pohyb kupředu. Nezapomínejte na to a věřte v lepší zítřky! Pouze ten, kdo se vzdá, tak má zaručeno, že prohraje. A když vám někdo říká, že něco nejde nebo že něčeho nedosáhnete, nepřestaňte to zkoušet!

Proč? Protože: „Pokud chcete duhu, musíte se smířit s deštěm!

Všem našim čtenářům velice děkujeme za jejich přízeň a podporu v roce 2017 a přejeme vám co nejlepší a nejúspěšnější start do roku 2018!

 

PF 2018.

Tým DailyStyle