• Fashion Events  • Podzimní WORLD OF BEAUTY & SPA
WOFAS

Podzimní WORLD OF BEAUTY & SPA

Naše kadeřnice Veronika nedávno navštívila podzimní veletrh World of Beauty & Spa, aby Vás informovala o nejnovějších trendech a zajímavostech ze světa kosmetiky a kadeřnictví. Svědomitě prozkoumala každou novinku, aby Vám přinesla to nejzajímavější.

Jako každým rokem jsme mohli vidět trendy v líčení, účesech i odívání v podání Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové a dalších předních vizážistů.
Nejlepší kadeřnická kouzla předvedl Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Blanka Hašková a Romana Topinková. Rozhodně bylo na co se dívat.
Velkou oblibu si získala řada módních  přehlídek renomovaných návrhářů a oděvních značek v podání řady českých  miss, stejně tak známých tváří show businessu, tentokrát se mimo jiné zúčastní  Monika Žídková, Eliška Bučková,  Taťána Makarenko, Taťána Šedivá a finalistky České Miss 2013.

Zajímavostí veletrhu se pro Veroniku stala značka kosmetiky Jenny Lane, jež, světe div se, pochází z České Republiky a dodává se své produkty primárně do kosmetických studií a vizážistických salonů, vyrábí sady pro kosmetické školy a sady pro svatební salony, na jejich webových stránkách však najdete i e-shop, kde si můžete výrobky objednat jednotlivě.

Opravdovou vychytávkou, o které rozhodně stojí za to informovat, je nová kulma na vlasy, Mira Curl, u které se již nebudete muset starat téměř o nic. Jde o revoluční novinku, která téměř bez námahy vytvoří dokonalé lokny a díky stálé teplotě zajistí dlouhotrvající výsledek. Podívejte se na video a žasněte nad technikou, která jde každým dnem dopředu

,, Těšte se, co přijde příště, vzkazuje Verča.”

 

 

Photo by Mattnell-photography