• Styling  • Pozor, podzimní street theater začíná

Pozor, podzimní street theater začíná

Na podzim se ulice měst z horkých betonových kvádrů promění na teplé kulisy plné barev. Pohrajte si se svým outfitem a staňte se hvězdami uličního divadla. Tady je 8 street style trendů, které z vás udělají hvězdy podzimních reflektorů.

1. Naučte se nosit sako jinak

Podzimní ulice ovládnou saka. Ale ne ta klasická. Budou dlouhá i krátká, barevná i šedá a co především, nebudou se nosit ke kalhotám. Světoví módní návrháři pro ně vybrali sukně různých střihů a délek.

2. Kabát, ve kterém budete nepřehlédnutelná

Kabáty už nejsou plyšové ani robustní s volánky. Letošním podzimním trendem je štíhlá silueta, lehké materiály barvy a vzory. Barvy, které upoutají pozornost a vzory, které nikdo nepřehlédne.

3. Neonová světla ještě nezhasla

Neonové barvy byly trendem léta, a i když podzimní barvy mnozí z nás vidíme jinak, neon trendem zůstává. Asi proto, že letošní módní trendy neovlivňují žádná pravidla.

4. V září je třeba být prostě maximální

Otočte volume na max a oblékněte si maxi oblečení. Nosí se maxi šaty, maxi kabáty i maxi saka. Samozřejmě stále zůstávají trendem i maxi doplňky v podobě šperků a kabelek.

5. Oblečte si mini, a tentokrát bez tenisek

Trendem, který nikdy nevyjde z módy jsou minisukně. Posbírejte všechnu svoji odvahu a jděte do těch nejkratších. Ale pozor, na podzim k nim už nepatří tenisky. Vezměte si k nim lodičky a to třeba i s jehlovými podpatky.

6.  Bez ošklivých bot by to nebylo ono

Na ulici velké ošklivé boty prostě patří. Ani letošní podzim nebude jiný. Pořiďte si boty s robustní podešví, nejlépe vysoké nad kotníky. Podzimní trend velí kombinovat je s těmi nejméně pochopitelnými kusy oblečení, jako je třeba sako s minisukní nebo maxi šaty.

7. Noste všechno, co je nepromokavé

Podzim to není jen teplé babí léto, ale také déšť a plískanice. Vyberte si jeden z trendů podzimu, který se na takové chvíle bude hodit. Podzimní ulice ovládne vše, co je nepromokavé. Kabáty, boty i kabelky. A pozor, nejen když bude pršet, ale pořád.

8. Panková doba je zpět

Návrat sedmdesátek zasáhne i do trendů podzimu. Trendy ulice se inspirovaly pankovou módou té doby – cvočky, hroty, rozmazané oční linky, tmavé rty, platformy a samozřejmě také černá od hlavy až k patě. Inspirujte se a prostě se oblečte trochu tvrději.

Říká se, že „září jezdí na strakaté kobyle,“ proto si vyberte svůj styl, nasedněte a vyjeďte do ulic na parádní podzimní jízdu.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17