• Fashion News  • Prague Fashion Market – nespolíhej na ježíška!

Prague Fashion Market – nespolíhej na ježíška!

Čtrnácté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem se nezadržitelně blíží. Haly 13 a 40 Holešovické tržnice ožijí módou od 27.-29. listopadu 2015. Na jednom místě se unikátně představí více než 200 designérů z celé České i Slovenské republiky, kteří nabídnou to nejlepší pro ženy, muže i děti – PRAGUE FASHION MARKET. Letošní ročník bude přelomový nejen vyšším počtem prodejců, ale také bohatým programem, který celou akci posunuje od obyčejného trhu na módní a kulturní událost roku.

Největšími hvězdami, které budou na trhu prezentovat svoji tvorbu bude izraelský umělec Avner Gal Nur, který přímo na místě vytvoří plátno s motivem, které bude ihned převedeno do sítotiskové podoby. Každý návštěvník si tak bude moci nově vzniklé dílo odnést na tričku domů.

Prague Fashion Market svojí přítomností podpoří také ambassadorka projektu, zpěvačka – fenomén, který nemá obdobu v Česku ani ve světě – Jana Uriel Kratochvílová.

12241406_907786369313456_4011034493301025244_n

Kromě hvězdných hostů je připravena také unikátní módní přehlídka, která je pořádána společně s nejlepšími českými módními blogerkami. Ty si vyberou produkty od jednotlivých značek, předvedou je a pak prozradí, proč si vybrali právě tento produkt.

PFM chce nově také ukázat, že nezávislá móda je opravdu pro každého. Ve spolupráci s předními módními profesionály z Czech Fashion Council je připravena také módní přehlídka, na které budou produkty předvádět přímo návštěvníci našich trhů.

V záplavě novinek a originálních hostů nebudou chybět oblíbené doplňky trhu jako jsou skvělí Dj´s, Divadlo pro děti, či kreativní workshopy. O občerstvení se postará Local Food Market – trh s těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími delikatesami.

Prague Fashion Market pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab, které oblíbenou prodejní akci posunují neustále dál k větší profesionalitě. Fashion Markety se tak stávají unikátní kulturní událostí, která si klade za cíl nejen podporu lokálních prodejců a nezávislé módy, ale otevírá nové možnosti náhledu na módu a vše kolem ní.

VSTUP ZDARMA A BEZ BARIÉR, DOMÁCÍ MAZLÍČCI VÍTÁNI!!!

Prague Fashion Market 14 – Don´t count on Santa27.-29.11.2015 – Holešovická tržniceDěkujeme Žluté lázně za možnost natáčení.

Zveřejnil(a) MINT market dne Neděle 15. listopadu 2015

 

Zdroj fotek: 1, 2