• Men's world  • VZHŮRU NA HORY!

VZHŮRU NA HORY!

I když se to možná ještě nezdá, zimní sezóna již začala a díky perfektní poloze Česka uprostřed Evropy, to máme na pořádné hory opravdu jen „co by kamenem dohodil.“ A teď si nemyslete, že kritizuju naše milované a krásné Krkonoše a „pařby ve Špindlu,“ ale co si budeme povídat pánové, pokud chcete zažít ten správný adrenalin s divokou a rozervanou scenérií okolo Vás, musíte prostě do Alp. Nebo alespoň do Tater, kde se prý letos úroveň služeb hodně zvedla. Ale co sbalit do kufru, abyste byli na svahu pořádně vidět? Pojďte se s námi podívat na Top Ski Gear na následující lyžařskou sezónu!

Boty

Bez pořádných bot to prostě nejde! Tyhle vymazlené lyžařské botičky v nádherném designu a různých barevných kombinacích budou pravým požitkem pro vaše nohy. Navíc Vám zajistí perfektní kontrolu nad lyžemi. Rychlé a komfortní zapínání je už pouze bonusem. Zaplatíte za ně v průměru 900 $, ale rozhodně za tu cenu stojí!3_Atomic_BacklandCarbonVázání

Vázání DIN-Certified Dynafit Beast 14 kombinuje atributy tradiční technologie alpinistického stylu, které bylo vylepšováno více než 30 let. Vaše boty tak budou perfektně fixovány a vázání odolává i zvýšenému cílenému tlaku, aniž by se lyže odepla. V přední části, kde k němu doléhají Vaše palce je však perfektně elastické, takže budete mít absolutní kontrolu nad ovládáním směru a rychlosti. Cena tohoto vázání se pohybuje mezi 450 -750 $.

dynafit-beast14-binding-2016Oblečení

Všichni stylisti radí, že pro to, abyste byli na svahu vidět, je třeba mít barevné oblečení. Můj osobní názor je, že muž má být spíše nenáročné elegantní a nijak neprovokovat. Volte kvalitní funkční materiály a jednoduché barevné kombinace, tím nikdy nic nezkazíte a navíc se tak odlišíte od ostatních „šampónků“ v pestrobarevných kombinézách.

maxresdefaultTechnika

A nebyli bychom to mi, kdybychom si s sebou na svah nevzali nějakou tu elektronickou vychytávku. Ať již se jedná o GPS lokátory zabudované do rukavic, plánovače trasy, či kamery na helmu. Na trhu jich naleznete celou řadu, v různých cenových i kvalitativních kategoriích. Odměnou Vám pak budou luxusní videa, která můžete sdílet na sociálních sítích či perfektní námět pro konverzaci, pokud se Vás bude ptát sexy slečna stojící za vámi, „co že to máte na hlavě.“

Poděkování a zdroj fotografií: POWDER