• Beauty  • Překvapte svého supertatínka na Den otců stylovou kosmetikou

Překvapte svého supertatínka na Den otců stylovou kosmetikou

Pro všechny supertáty vytvořila ke Dni otců značka LUSH novou veganskou a svěží kolekci kosmetiky! Dárek navíc můžete zabalit do znovupoužitelného obalu Knot Wrap se speciálním designem pro ty nejlepší tatínky na světě. Tak který vyberete vy?

Koupelová pěna No.1 Dad

Ukažte taťkovi, že je u vás jeho místo na samotném piedestale! Pěna voní svěžestí díky mátě a bylinkám a vašeho tatínka zahalí do modré laguny plné opojných bublinek.


Maska na oči Superdad

I supermani, tedy supertátové, si zaslouží relax a odpočinek. Se supermaskou na oči se zklidňujícím aloe vera a yerba maté načerpají potřebné síly pro své superschopnosti!

Sprchový gel Glitch

Dopřejte tatínkům 100% REFRESH v podobě energizujícího sprcháče s oživujícími schopnostmi díky citronové trávě, meduňkovému nálevu a očistné limetové šťávě.

Mýdlo Big Moustache

Ať už je brada vašeho táty holá nebo zarostlá, s mýdlem Big Moustache jej určitě rozesmějete. Mýdlo má navíc exfoliační účinky díky dřevěnému uhlí, které tvoří společnost nálevu z provazovky vousaté a lišejníku.

Koupelová bomba Dirty

Tahle bomba promění lázeň v lagunu bylinného osvěžení povzbuzující máty s pelyňkem a santalovým dřevem. Počechrejte svým tátům smysly i pokožku!

Šátky Knot Wrap z recyklovaných plastových lahví

Ekologickým řešením dárkových obalů může být třeba šátek v podobě Knot Wrap! Je univerzální znovupoužitelnou alternativou k jednorázovému balicímu papíru a pomůže vám vytvořit někomu dokonalý dáreček na míru. Po rozbalení může být použit znovu a znovu, ať už na další dárek, nebo třeba jako módní doplněk.