• Events  • PRESS DAY FW21: Nechte se okouzlit novou kolekcí značek Intimissimi, Calzedonia a Tezenis

PRESS DAY FW21: Nechte se okouzlit novou kolekcí značek Intimissimi, Calzedonia a Tezenis

Na konci června jsme měli tu možnost zúčastnit se v Pražské SmetanaQ galerii Press day značek Intimissimi, Calzedonia a Tezenis. Celá tato akce nám odhalila letošní nové podzimní/zimní kolekce, které již popstupně můžeme očekávat v prodeji. Pojďte s námi proklouznout do podzimní atmosféry a podívejte se, co tento podzim můžeme od značek očekávat.

INTIMISSIMI: romantická krajka a originální designy

Spodní prádlo značky Intimissimi je známo svým jedinečným provedením, ve kterém se žena cítí dokonale. Ani na podzim, zimu tomu nebude jinak. Kolekce je spojením romantiky, sofistikovanosti, ale nechybí ani orignální a trendy designy. Všechno dokonale podtrhnou intenzivní barvy podzimu – modrá, jantarová. Nechybí zde ani vánoční kolekce, která se nese jak jinak než červené barvě. Svoje chvíle pohody u krbu a vánočních koled a nebo přípravy na oslavy si tak můžete zpříjemnit například negližé, pyžamy v ikonické červené.

CALZEDONIA: nohy v teple

Calzedonia nás ženy ani letos nenechá ve štychu. Kolekce teplých, a přesto stylových punčoch a silonek se opět vyznačuje trendy motivy – letos to budou 3D efekty, geometrické vzory, nechybí ani mikro puntíky. Kdo si troufne se trochu odvázat, kolekce Rock Band je pro toto jak dělaná. Nesmí chybět ani ikonické potisky Rolling Stones, Queen nebo Guns n Roses. Punčocháče, legíny a džíny v duchu rocku definují například jasně červené rty.

Další kolekce, která nám byla představena je ECO. Calzedonia rozšířila svou řadu ECO o kousky, které jsou z recyklovatelných materiálů nebo organické bavlny.

TEZENIS: pohodlné a cool

Oproti romantickému a elegantnímu stylu dvou předchozích značek se Tezenis opět zaměřil na mladistvé, trendy kousky. Nejvíce nás zaujala kolekce Elegant Comfort, která jak již z názvu vyplývá, bude synonymem pro slovo pohodlí. Zde najdete kousky na domácí lenošení, kdy perličkou bude materiál – efekt plyšové kožešiny. Naopak se v podzimní/zimní kolekci nachází i kousky, ve kterých si užijete vánoce, Silvestra a celou tuto slavnostní atmosféru. Třpytky, flitry, krajka, každý si přijde na to své.

Už jste viděli nové kolekce značek? Jaké jsou ty vaše nejoblíbejší?

Zdroje: Fotografie z akce Press day Calzedonia, Intimissimi, Tezenis.