• Fashion News  • Přivítejte příchod jara v nejočekávanějších novinkách známých značek

Přivítejte příchod jara v nejočekávanějších novinkách známých značek

Jaro je bezpodmínečně období, kdy samotná móda se stává neuvěřitelně hravou a neotřelou zároveň. Jednotlivé kousky hýří všemi možnými barvami a vzory, které podtrhávají krásu rozkvetlé přírody kolem nás. To také jednoznačně potvrzují nové kolekce nejvyhlášenějších módních značek, které vás zaručeně na jaro okamžitě naladí. Nechte se tak inspirovat výčtem těch nejlepších novinek, které si pro nás letos svět módy přichystal.

Celine

Velký úspěch sklidila jarní kolekce francouzské značky Celine, jejíž tváří se stala americká modelka a herečka Kaia Gerber. Fotografie zachycující kolekci vás přenesou do kouzelného Monaka, které evokují až letní atmosféru. Poselství této jarní kolekce je konkrétně takové, že i bez jakékoliv větší námahy, avšak za pomocí těch správných kousků, dokáže vás outfit vypadat elegantně a ležérně zároveň

Versace

Jak již zde bylo řečeno, jaro je bezkonkurenčně jedno z nejhravějších ročních období, a to zcela jasně dokazuje nová kolekce v podání luxusní oděvní společnosti Versace. Ta letos přichází s řadou novinek, které mnohým vyrazily dech a stala se tak jednou z nejpovedenějších jarních kolekcí letošního roku. Tváří kolekce se stala světoznámá jména, jako jsou například Hailey Bieber, Kendall Jenner, či Mona Touugaard. Kolekce byla především inspirována krásou přírody a zkoumáním fantastického podvodního světa.  

Fendi

Aktuální kolekce jaro 2021 v podání módního domu zachycuje vztah mezi objektem a divákem. Díky chladným krémovým a modrým odstínům je samotná intimita prostředí podtržena vzdušnou atmosférou prostoru. Kolekce ovšem také přináší řadu výraznějších odstínů, jako je například sytě červená, která se obecně označuje za nejvíc trendy barvu letošního jara.  

MCM Worldwide

Značka MCM přišla s nevídaně neobyčejnou kolekcí, která spojuje módu společně s virtuálním světem. Kolekce dostala jméno „Techno Jungle“ a posouvá tak hranice mezi přirozeným světem a světem digitálním, kdy celé toto poselství je podpořeno fantasy prostředím, ve kterém byly fotografie zachyceny. Jednotlivé novinky, která nám kolekce přináší, jsou však spojením elegantního, a přesto ležérního stylu v již pro značku typických krémových a tmavých odstínech.

Zdroje: 1. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16