• Gastro  • Objevte s námi nová místa, kam zajít na jídlo v Brně a podpořte gastro v těžkých časech

Objevte s námi nová místa, kam zajít na jídlo v Brně a podpořte gastro v těžkých časech

Už vás nebaví objednávat si jídlo domů pořád z těch stejných restaurací a máte chuť zkusit něco nového? Připravili jsme pro vás výběr podniků v Brně, kam stojí za to udělat si cestu. Ať už jako malý útěk z domu anebo součást procházky.

SORRY… pečeme jinak

A že je název této brněnské cukrárny pravdivý vás ihned přesvědčí například Red velvet s mechovým povrchem a zasypaný lesním ovocem a sušenými cvrčky. Pokud ale nejste velkými fanoušky hmyzu, může váš zrak a chuťové buňky pohlédnout na poněkud klasičtější dobroty v moderním stylu. A takto by se dala definovat celá cukrárna originální, moderní s trochou francouzského šmrncu, a to platí jak u zdejších zákusků tak i interiéru.

SKØG Urban Hub

Přes den industriální kavárna, kde si můžete dát v poledne oběd a večer stylový bar. Pokud hledáte útulné místo v centru Brna, je SKØG Urban Hub tou nejlepší volbou. V této době si u nich můžete o víkendu objednat brunch a nebo v týdnu polední menu. Do objednávky si také můžete přidat například ginger shot, který je skvělý na posílení imunity, což se obzvláště teď více než hodí. A jakmile to půjde, určitě stojí za to navštívit tuhle kavárnu večer a nechat si namíchat jeden z jejich skvělých drinků.

Jean Paul´s restaurant

Pokud jste milovníky mořských plodů, zakládáte si na italské kuchyni a kvalitním víně, pak oceníte rozvoz v Jean Paul’s restaurant. Najdete zde skvělé italské rissoto a určitě vás mile překvapí jejich švýcarská kuchyně. Až budou znovu všechny podniky otevřené určitě stojí sem zavítat a posedět v příjemně útulném prostředí. Restaurace má čtyři podlaží a zdi lemují police plné lahví s vínem, ze kterých můžete vybírat.

4 Pokoje

Pomalá atmosféra, studentská nálada. 4 Pokoje si zamilujete, ať už si chcete objednat oběd k práci, a nebo hledáte, kde objednat ten správný drink k večernímu posezení. Bohužel tu správnou atmosféru tohoto podniku jen skrz jejich jídlo jen tak nenasajete. Takže až to půjde a nebudete vědět kam zajít na rande, vyzkoušejte určitě 4 Pokoje. A ne jen kvůli jejich neonovému nápisu Láska po půlnoci.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9