• Beauty  • Prozařte svůj outfit se šperky PANDORA Shine

Prozařte svůj outfit se šperky PANDORA Shine

Do nové sezóny vstupuje značka PANDORA s novou řadou šperků, které jsou inspirované jarní přírodou a oslnivými slunečními paprsky.

PANDORA přichází tuto sezónu s velkou novinkou! Tou je materiál ve zlaté barvě. Šperky PANDORA Shine jsou vyrobené z pozlaceného stříbra.

K oblíbeným šperkům značky PANDORA, vyráběných ze stříbra a z obecného kovu PANDORA Rose, tak přibývá další fascinující materiál, který je dostupnější alternativou k opravdovému zlatu, avšak není o nic méně okouzlující.

Pojďme se tedy společně podívat na sluncem prozářenou jarní kolekci PANDORA!

Bee Mine

Kolekce složená z propracovaných včelích motivů, upoutává pozornost právě svým precizním provedením a skvělým propojením s tímto novým materiálem.

Nádherně zpracované včelky jsou symbolem odhodlání a síly. Moderní design se odráží v geometrickém „chokeru“ připomínajícím plástev.

Sluneční paprsky

Luxusní šperky ve zlatožlutém a zlato oranžovém tónu skvěle doplňují jemný a precizní styl šperků a krásně na nich vyniknou pozoruhodné detaily, na které se v této kolekci obzvlášť dbalo.

V kolekci se můžete těšit nejen na klasické kousky, které dostaly nový kabát v podobě materiálu PANDORA Shine, ale také na nově pojaté kousky.

Moderní design spojený s pro PANDORU typickými prvky jistě nenechá žádnou milovnic šperků chladnou.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5