• Beauty  • Revoluční make-up s kapátkem

Revoluční make-up s kapátkem

Všechny známe make-up s pumpičkou či bez ní, ale co s kapátkem? Tyto nové a revoluční make-upy vám zamotají hlavu nejen svým super jednoduchým použitím, ale i dokonalým krytím v jedné vrstvě.

NYX – Total control drop foundation

Tento velice variabilní make-up byl vyvinut opravdu pro každý odstín pleti, v růžovém i žlutém podtónu. Vyrábí se 24 odstínů.  Kouzlo spočívá v kapátku, které poskytuje stoprocentní krytí, protože díky kapkám se dá make-up snadno navrstvit, čím více kapek, tím větší krytí. Jeho finish je matný, proto je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť. Cena 399Kč.

 

Catrice HD Liquid Coverage foundation

Tato elegantní lahvička z drogerie vám vykouzlí úsměv na tváři. Majitelky mastné pleti si zde přijdou opravdu na své. Tento velice tekutý make-up má vysoké krytí a nejlépe se zapracovává houbičkou. Na pleti nevytváří masku a při vrstvení lze použít i jako korektor. Vyrábí se ve 4 odstínech a jeho výdrž je 8-10 hodin. Cena 199Kč.

Dermacol Noblesse fusion

Tato horká novinka od Dermacol je k zakoupení pouze několik dní. Má velice jemně našlehanou texturu, díky které se snadno zapracovává do pleti. Díky avokádovému ojeli nevysušuje a nepůsobí na pleti nepřirozeně. Jemně retušuje pleť a zakrývá například jizvičky po akné. K dostání je ve 4 odstínech a díky kapátku se pohodlně aplikuje. Běžná cena je 439Kč. Nyní můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 343Kč.

 

zdroje 1,2,3,4