• Styling  • Šaty přes kalhoty se opět vracejí na výslunní

Šaty přes kalhoty se opět vracejí na výslunní

Říkáte si, že kalhoty pod šaty nepatří? A co, když vám řekneme, že v 90. letech  to byl žhavý trend? Díky správně střiženým kalhotám či džínám si můžete zakrýt všechny nedokonalosti a zároveň se tento look hodí jak do práce, tak na festival, party i schůzku. Ukážeme vám, jak tento trend nosit.

Jak šaty s kalhotami nosit?

Jednoduchého stylingu docílíte, pokud zvolíte šaty do půli stehen nebo ke kolenům. Jestliže se řídíte heslem, že v jednoduchosti je krása, sáhněte po černých nebo bílých kalhotách oblíbeného střihu a přehoďte přes ně třeba jednobarevné košilové šaty.

Kdo rád experimentuje, může vsadit na kožené kalhoty, potrhané boyfriend džíny nebo maxi široké nohavice. Perfektně budou vypadat i šaty propínací, na knoflíky, klasické bez zapínání, průsvitný materiál či šaty na úzká ramínka, tzv. košilka na spaní. Skvěle se s kalhotami kombinuje i pleteninový oděv, který pak můžete klidně nosit i na podzim a v zimě.

Obuv zvolte podle příležitosti a vlastního stylu oblékání. K elegantnímu i romantickému se budou skvěle hodit lodičky a sandálky na podpatku. Naopak sportovně a ležérně oblékané ženy, mohou obout tenisky, mokasíny či pantofle.

Jak docílit dokonalého maskování?

Kombinaci prodloužené tuniky nebo košilových šatů s volnými nohavicemi i úzkými džínami ocení především ženy, které potřebují skrýt nějaké to kilo navíc. Díky šikovnému vrstvení zamaskujete například větší bříško, zadeček i silnější stehna.

Doporučujeme tento styling vyzkoušet, protože si ho dozajista zamilujete stejně jako my! A pokud jste ho již vyzkoušely, můžete nám dát do komentáře vědět, jaká kombinace je vaše nejoblíbenější.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15