• Events  • Slavnostní otevření butiku RED Valentino v Praze

Slavnostní otevření butiku RED Valentino v Praze

28. března 2019 byl otevřen nový butik značky RED Valentino v Praze. Nový koncept obchodu vyvinul kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli spolu s architektem a designérem India Mahdavim a my vám ho nyní představíme!

RED Valentino je značka se zasněným a romantickým duchem vyprávějící příběh, který kombinuje výstřední a odvážný styl s živým designem. Za cíl si tak dal začátek nového dobrodružství v Praze, kde je experimentování pravidlem a snění nutností.

Butik, který je na dosah Pařížské ulice, se slavnostně otevřel za účasti mnoha známých tváří. Na akci dorazila například Pavlína Němcová, Kateřina Sokolová, Barbora Ondráčková, Barbara Nesvadbová a Kaira Hrachovcová nebo módní návrhářky Beata Rajská a Liběna
Rochová. Během večera se hosté mohli nechat namalovat uznávanou umělkyní Elenou Ciuprina a odnést si jako památku na slavnostní večer svůj vlastní módní portrét.

Slavnostního otevření se zúčastnila spousta celebrit.

Prostor o rozloze 185 metrů čtverečních je plný výrazných, ale harmonických kontrastů. Sjednocujícími tóny tohoto obchodu jsou bílá, růžová a okrová. Naleznete zde i spoustu originálních kombinací a prvků, které jsou typické pro designéra India Mahdavi.

Prostory pražského butiku.

Butik otevřela společnost Literix Group s.r.o., která v České republice provozuje také butiky značek Dolce & Gabbana, Salvatore Ferragamo, Brunello Cucinelli a Hogan.

Zdroj: 1, 2