• Beauty  • Stojí produkty LUSH opravdu za to?

Stojí produkty LUSH opravdu za to?

Léto už je letos sice za námi, proč bychom si však nemohli dopřávat alespoň letní náladu? Ve spolupráci s oblíbenou kosmetickou značkou LUSH jsme pro vás otestovali některé jejich léto evokující produkty. Pokud jste o už o LUSH aspoň slyšeli, asi dobře víte, že za kvalitu jejich produktů si trochu připlatíte. Vyplatí se tedy „investice“ do výrobků této značky?

Parfém PANSY

Věděli jste, že LUSH vyrábí také parfémy? Ano, vyrábí a co víc, vyrábí skvělé parfémy! Parfém PANSY byla láska na první přičichnutí. Jak její složení napovídá – pomerančový květ, rozmarýn, bergamotová silice apod., tato vůně je sladší, velice osobitá, výrazná a skvěle se tak hodí například pro horké letní večery. Doporučili bychom ji zralejší ženě, která už ví, co od parfému očekává.

Příjemným překvapením byla také výdrž vůně, protože byla krásně intenzivní po celou dobu nošení, na druhou stranu ale nebyla nijak vtíravá. Vůně je k dostání ve dvou velikostech (30 ml nebo 100 ml) a kvitujeme také jednoduchý, minimalistický flakón, který se hravě vejde do každé kabelky, takže vám může dělat společnost, kdekoli se budete právě nacházet. Pokud jste tedy milovnicí ovocných, výrazných vůní, minimálně menší balení stojí určitě za zkoušku.

Parfém PANSY, 700 Kč, dostupné na cz.lush.com

Tělový krém PANSY

Tento tělový krém tvoří spolu s parfémem skvělé kombo. Pokud milujete opravdu silnou intenzitu vůní, nejprve se natřete krémem a potom aplikujte parfém. Věřte, že pro okolí budete nezapomenutelná.

Krém je hutný, ale lehce se roztírá a celkem rychle se i vstřebává. Dodává pocit hydratované pokožky a spolu s nádhernou vůní a obsahu skvělých surovin (obsahuje například extra panenský bio olivový olej nebo fair trade bio gel z aloe vera, navíc je bez obsahu palmového oleje) vás „přinutí“ k jeho koupi stále znova a znova.

tělový krém PANSY, 600 Kč, dostupné na cz.lush.com

Sprchový gel The Olive Branch

Sprchový gel je pomyslnou třešničkou na dortu a dokonale doplňuje předchozí dva produkty. Při otevření lahvičky vás okouzlí přímo omamná vůně citrusů a také hustota produktu, stačí aplikovat pouze velice malé množství, díky tomu vám gel vydrží na opravdu dlouhou dobu. Po sprše se budete cítit jako byste právě přijela ze slunné dovolené a vaše pokožka vám určitě také poděkuje, tento produkt má totiž, ostatně jako všechno zboží této značky, naprosto skvělé složení (fair trade olivový olej, pomerančový květ absolue, nálev z vinných listů, čerstvá mandarinková šťáva apod.).

sprchový gel The Olive Branch, 500 Kč, dostupné na cz.lush.com

Stojí tedy LUSH za to? Za nás rozhodně ANO! Pokud jste nad koupí doteď uvažovali a nebyli si jistí, teď před Vánoci je ta pravá chvíle, kdy si o něco pěkného říct pod stromeček nebo sami někoho obdarovat, určitě nebudete litovat.

Rozkvetlé trio PANSY, 950 Kč, dostupné cz.lush.com

TIP na závěr: Pokud vás zmíněné produkty zaujaly a chtěli byste je vyzkoušet všechny najednou, můžete je pořídit ve speciálním dárkovém balení.  

Zdroje: 1,2,3,4