• Street style  • Streetwear inspirace

Streetwear inspirace

I když se streetwear pomalu a jistě rozšířila, jak do mainstremu, tak i do luxusní módy, pořád je to spíš mužská záležitost. Značky pro streetweart typické, jako například Supreme, upřednostňují mužské oblečení a dámské velikosti jim téměř nic neříkají. Některé další značky sice berou na vědomí i dámskou populaci, ale jejich sortiment je značně omezený. Ale i díky narostlé popularitě se najdou dívky, které tomuto stylu propadly a svými streetwear outfity nás pravidelně zásobují.

Abychom jim mohly společně závidět plné skříně a sbírky tenisek, připravila jsem výběr některých streetwear cool girls, které se rozhodně vyplatí sledovat.

  1. Kicki Yang Zhang   @kickiyangz

Tahle modelka/youtuberka pochází z Německa.  Začínala spíš jako vegan youtuberka, nicméně postupem času se projevila její vášeň k módě a její instagram je zaplněný outfity, které rozhodně stojí za povšimnutí.

  1. Anni Bolika @llifeisapigsty

Další slečna také pochází z Německa. Anna sdílí svoji vášeň pro tenisky a streetwear se svými fanoušky opravdu každý den, její outfity jsou vždy perfektní, stejně tak jako místa, kde je fotí.

  1. Feifei Fu @ifayfu

Pekingská studentka, měsíčně utrácí za své vychytané streewearové kousky klidně až 10 000 dolarů, což je v přepočtu 216 000 korun. Peníze padají na kousky značek Supreme, Palace a Raf Simones.

  1. Alexandra Hackett @miniswoosh

Londýnská milovnice značky Nike. Její sbírka kousků této značky, oslní kdejakého streetwear fanatika.

  1. Sanne Poeze @girlonkicks

Sneakerhead z Amsterdamu, dokumentuje svou vášeň pro tenisky i na svém blogu Girl on Kicks. Poeze balancuje na hranici streewear a kombinuje je s dalšími momentálními trendy.

  1. Milo @milocuki

Londýnská modelka je milovnicí pohodlného sportovní retro oblečení. Její outfity často zahrnují kousky jako klasické tepláky se třemi pruhy, nebo současný velký trend – teplákovou soupravu značky Kappa.

  1. Jessica Gavigan @juicegee

Londýnský mozek stojící za Small Feet Big Kicks, obchodu specializujícího se na prodej tenisek v menších velikostech. Její outfity vás budou přesvědčovat o tom, že už navždy chcete nosit jen mikiny a trička.

Ida Broen @idabroen

Ida skrze svůj Instagram sdílí svou lásku k teniskám.  Dokonce dostala, ve svém rodném Norsku, šanci navrhnout si vlastní designové tenisky od New Balance. Pokud jste někdy potřebovaly nápad na pořádný outfit k teniskám, ona je rozhodně inspirací.

Tak to jsou mé oblíbené „streetwear girls“, inspirovaly jste se jimi?

 

zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 , 37, 38, 39, 40, 41